0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Başakşehir Kombi Petek Temizleme

246 kez okundu

Isınma sistemleri arasında yer alan kombiler ve petekler, yaşam alanlarımızda önemli bir yer tutmaktadır. İşlevsel özellikleri bakımından ciddi anlamda fayda sağlayan kombilerin de tüm ürün ve hizmetler gibi kontrol ve takip gerektiren bir özveri beklemektedir. Kullanım zamanlarına ve yoğunluğuna bağlı olarak belirli aralıklarda temizlik ve genel kontrollerinin yapılmasını gerekli kılmaktadır. Tam da bu noktada Başakşehir kombi petek temizleme hizmeti sunan bir kuruluş olarak temel bakımların aksatılmamasını belirtmekteyiz. Kullandığımız suların kireç içermesi ve zamanla kirlenebilen su, tesisata zarar vermektedir. Bu nedenle bağlantı noktalarının genel bir gözden geçirilerek kombilerin petek temizliklerinin yapılması her açıdan fayda sağlayacaktır. 

Başakşehir Kombi Petek Temizleme İşlemleri

Kombi petek temizleme işlemi ortalama yılda iki kez yapılması tavsiye edilmektedir. Yıllık bakımlarının yaz bitiminde ve yaz başlangıcında yapılması avantajlı bir seçim olacaktır. Öncelikle gerçekleştirilmek istenen Başakşehir kombi petek temizleme hizmetinde peteklerin alt ve üst boru sistemleri kontrol edilmektedir. Herhangi bir kaçak ya da arıza olup olmadığına ya da arızaya yol açacak bir durum var mı tespit edilmektedir. Kontroller tamamlandıktan sonra gerekli gider borusu takılarak peteklerin suyu değiştirilmekte ve hali hazırda tozlanmış bölgelerde temizlenmektedir. Zaman içinde peteklerde oluşan tüm korozyon ve benzeri maddelerin arıtılarak saf suya dönüştürülmesi gerçekleştirilmektedir.

Başakşehir Kombi Petek Temizleme ile Tasarruf Edin

Zamanında ve kaliteli bir kombi petek temizleme hizmeti alınması halinde peteklerde oluşmuş sıcaklığı düşüren maddeler yok olacaktır. Böylece tesisatın sağlayabileceği maksimum ısı seviyesi normale dönecektir. Dolayısı ile beklentilerinizi karşılayacak bir ürüne kavuşursunuz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler bu anlamda çok önemli bir yer tutmaktadır. Gelişen ve gelişmeye devam eden bir dünya içerisinde yeniliklere açık bir duruş sergilenerek müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda revize olunmaktadır. Kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için gerekli ekipmanlar, işinde uzman personeller ile Başakşehir kombi petek temizleme çalışmalarını sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kombinizin uzun yıllar kullanılabilir olması, yakıt tüketiminde normalin üstüne çıkılmaması ve yüksek performansta hızlı ısınma gibi avantajlar kombi bakımları ile gerçekleştirilmektedir. 

Başakşehir Kombi Petek Temizleme Önemi

Kış aylarında değişen hava şartları sonucu sıcak ve konforlu bir yaşam sürdürebilmek için var olan ısıtma sistemleri arasında yer alan kombiler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Zamanla peteklerdeki suyun kirlenmesi, yağın azalması ve tozlanma ile ortaya çıkan verim düşüklüğü Başakşehir kombi petek temizle ile son bulmaktadır. Düzenli kombi bakımı ve temizliği sayesinde eskimeyen tesisata sahip olabilirsiniz. Ciddi arızaların önünü keserek standart bir temizlik ile kombilerinizin sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sadece kombilerinizin hayatınızdaki yerini bilmeniz ve onun için ayırdığınız bütçenin aynı seviyede kalmasını istemeniz yeterli olacaktır. Profesyonel petek temizleme hizmeti için 7/24 iletişim kurabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın