0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir Kombi Arıza

126 kez okundu

Yaşam alanlarımız olan ev ve iş yerlerimizde sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarına istinaden kullanılan kombiler, hayatımızda yer alan tüm araç gereçler gibi bakım istemektedir. Düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımları bu doğrultuda önem kazanmaktadır. Nitekim ertelenen periyodik bakımlar ve petek temizliği işlemleri ciddi ve kalıcı kombi arızalarını beraberinde getirecektir. Kullanılmak istenen üründen maksimum fayda sağlayabilmeniz için Başakşehir kombi arıza servisi ve kombi bakım hizmetlerini talep etmeniz gerekir. Kombi arızaları birçok açıdan ciddi zararlar verebilecek potansiyele sahip olmaktadır. Sadece ısınma yetersizliği veya fazla yakıt kullanımı değil aynı zamanda can veya mal güvenliğine de neden olabilmektedir. Bu nedenle hayatınızın kıymetini bilerek hem kaliteli bir yaşam standardına kavuşmak hem de gereksiz masrafları engellemek için kombi bakımlarınızı ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. 

Başakşehir Kombi Arıza Hizmeti

Müşteri hizmeti temsilcilerimiz aracılığı ile 7/24 firmamıza ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli ürün desteği, alanından uzman ekip kadrosu ve profesyonel hizmet kalitesi ile müşterilerimizin Başakşehir kombi arıza sorunlarını çözüme kavuşturmaktayız. Kombinizin arıza yapmaması hiç yapmayacağı anlamına gelmez. Aynı şekilde %100 performansla çalıştığını da ifade etmez. Bu nedenle kombinizin arızalanması veya can ve mal güvenliğinizi tehdit edecek bir duruma sebebiyet vermesi gerekmeden periyodik bakımlarının yapılmasına özen gösterilmelidir. 

Başakşehir Kombi Arıza Kodları

Hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla müşterilerimizin beklentilerine kulak verilmekte ve en iyi ve en kısa sürede çözüm önerileri ile karşınıza çıkmaktayız. Bu doğrultuda müşteri hizmeti temsilcilerimizle yapacağınız görüşmeler kapsamında sorunun çözümünü kolaylaştırmak adına birtakım Başakşehir kombi arıza ve hata kodları mevcuttur. Bu kodla aracılığı ile hata ve arızalar hakkında bilgi alabilir; servis hizmetine gerekli olduğu takdirde arızanın giderilmesi için hizmet talep edebilmeniz gerçekleşmektedir. Kombi arızalarının tespit edilmesi sonucu en uygun ve kalıcı çözümler uygulanmaktadır. Değişmesi gereken malzeme olması halinde görüşlerinize başvurularak cihaz değişimi yapılmaktadır.

Başakşehir Kombi Arıza Nedenleri

Öncelikle belirtilmesi gereken arıza nedenlerinin başında uzun süre periyodik bakımı yapılmadan kullanılan kombilerin zamanla tozlanması ve içerisindeki suyun kirlenmesi olmaktadır. Diğer taraftan bağlantı hataları veya kurulum esnasında yapılan birtakım yanlışlıklarda olabilmektedir; ancak kurulum aşamasındaki hatalar kolayca düzeltilebilmektedir. Düzenli kombi bakımı yapılmaması ve cihazın belirli noktalarının işlevselliğini yitirmesi sonucu ortaya ciddi arızalar çıkabilmektedir. Halbuki, periyodik bakımların yapılmış olması durumunda oluşabilecek arıza belirtileri tespit edilerek büyük arızaların önüne geçilebilmektedir. Yakıttan tasarruf etmeniz, ekstra masraf çıkartacak arızalarda kurtulmanız, can ve mal güvenliğinizi korumanız gibi faydalar içi Başakşehir kombi servisi arıza ve bakım hizmetlerinden talep etmeniz yararınıza olacaktır. Zamanında yapılan kombi bakım ve petek temizliği hizmeti ile kombilerden uzun vadeli verim elde edilmekte ve ansızın ortaya çıkacak arızaların önünü kesmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın