0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir Ferroli Kombi Servisi

130 kez okundu

Yılların verdiği tecrübe ve kazandırdığı müşteri potansiyeli ile çalışmalarımıza her geçen gün daha fazla özen göstermekte ve tercih edilen bir hizmet sunduğumuz için gurur duymaktayız. Gelişmiş ekipman kullanımı, özel yetiştirilmiş ekipler, donanımlı araç ve zamanında hizmet sunumu ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak güler yüzlü bir hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir. Çağrı merkezlerimize her gün ve her saat ulaşımınız sağlanarak kesintisiz iletişim ile taleplerinize cevap oluşturmaktayız. Yenilenen teknolojik cihazlardan yararlanılarak kurum içi birlikteliğin sağlanması konusunda özveri ile çalışıyoruz. Kombi çalışmaları için Başakşehir Ferroli kombi servisi olarak daima müşterilerimizin yanında olarak kaliteli hizmet sunumu için çabalamaktan vazgeçmiyoruz. Kombi bakımında gerekli olan tüm detayları en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirerek cihazınızın yeni alınmış kadar verimli çalışması için gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Kombi Petek Bakımında Yapılması Gereken işlemler

Kombilerin petek bakımı oldukça önemli bir konu olmakla birlikte ısınma sisteminin ısıtma amaçlı bölmesini oluşturmaktadır. Ev veya iş yerlerine belirli aralıklar ile yerleştirilen petekler içinde dolaşan sıcak suyun etkisi ile sıcaklığı dışarıya yansıtmaktadır. Böylece ortamın ısınmasını sağlayarak sıcak ortamı oluşturmaktadır. Kombi bakımında bu işlevlerin yerine getirilmesi için peteklerinde tüm tesisat gibi yıllık bakımlarının Başakşehir Ferroli kombi petek bakımı kapsamında yapılması gerekmektedir.

Petek bakımında kombi alt vanası kapatılarak banyoda bulunan havlupan sökülmektedir. Havlupanın sökülmesi ile temizleme cihazı havlupanın yerine takılmaktadır. Havlupanın olmadığı durumlarda kombi altından da cihaza bağlantı yapılabilmektedir. Sonrasında tesisata su verilerek pisliklerin temizlenmesi sağlanmaktadır. Kaba pisliğin atılması ile petek kimyasalı adı verilen ilaç katılarak kalıplaşmış kireç ve benzeri pisliklerin tamamen temizlenmesi gerçekleştirilmektedir. Peteklerin sökülmesine gerek duyulmadan tek tek yıkanması sağlanır. Petekler sökülmediği için her işlemde bir petek açılarak diğer petekler kapatılmakta ve işlemin sonuna kadar bu şekilde devam ettirilmektedir. Sonrasında peteklerin içindeki hava boşaltılarak temiz suyun ilavesi yapılır. Kombi filtresinin de sökülüp temizlenerek yerine takılması gerçekleştirilir. Petek temizliği sırasında oluşması muhtemel arızalar için Başakşehir Ferroli kombi arıza durumları kontrol edilerek onarımı yapılmaktadır. Böylece kontrol edilmediğinde ciddi hasarlara sebep olacak arızaların yaşanması da imkansız hale gelecektir.

Kombiden Tasarruf Etmek İçin Yapılması Gerekenler

Kombilerin verimli alışması çok yaktığı anlamına gelmemektedir. Yüksek derecede kullanmak ile verimli çalışma farkı ifadeler olmaktadır. Müşterilerimizin kullanmadığı odaları kapatması ve geceleri dereceyi düşürmeleri enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bina veya daireye izolasyon yaptırılması ısınmayı kolaylaştıracaktır. Bu durumda da tasarruf sağlanması muhtemel görülmektedir. Korunaklı fiş kullanımı can güvenliğinizi sağlarken Başakşehir Ferroli kombi tamir hizmetini gerekli kılabilecek ciddi arızaların da yolunu kapatacaktır. Kombinin belirli seviyeye ayarlanması ve açıp kapatmak yerine düzenli çalışması enerji tasarrufu açısından daha elverişli bir kullanım sunmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın