0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Başakşehir Airfel Kombi Servisi

128 kez okundu

Kullanım özellikleri açısından kolaylık sağlaması ve zahmetsiz bir kullanım sunması kombilerin tercih edilirliğini arttırmaktadır. Ev ve iş yerlerinde kullanılan kombiler dengeli bir ısınma sistemine sahiptir. Kalorifer petekleri sayesinde kurulan alana eşit uzaklıklarda veya her odaya ihtiyacı kadar petek monte edilmesi ortamın daha hızlı ısınmasını sağlamaktadır. Rahat ve konforlu bir ısınma sistemi olması kış aylarının daha dayanılır hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Bu rahatlığın daim olması için Başakşehir Airfel kombi servisi olarak montaj, bakım, petek temizleme ve bakımı, arıza tespiti ve tamir alanlarında kaliteli hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal yapımız ile çalışanlarımızın uzmanlaşması ve geliştirilmesi için hassas davranmaktayız. İşinde tecrübeli ve yaptığı çalışmanın sorumluluklarının bilincinde personeller ile profesyonel hizmet sunma amacı güdülmektedir.

Başakşehir Airfel Kombi Petek Bakımı

Gelişmeye ve geliştirmeye açık vizyonumuz ile müşterilerimizin memnun edilmesi karşılıklı olarak güven duyulan bir hizmete imza atmak hassas prensiplerim arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak uzun vadede kazancın kapılarını açmaktadır. Kombi servisi alanında lider bir konumda bulunmamız ve garanti kapsamında hizmet sunmamız müşterilerimize güven ortamı oluşturmaktadır. Kombi, petekler, vana ve tesisatın baştan aşağı kontrol edilerek deforme olmuş, kireçlenmiş ya da arızalanmaya meyil edecek kısımları belirlenmektedir. Peteklerin iç kısmı sökülerek Başakşehir Airfel kombi petek bakımı hizmeti kapsamında temizlemesi sağlanır. Gider hotumu onaylanan alana uzatılarak petek içerisindeki kirli su temizlenip saf suya dönüştürülerek peteklerin verimli bir şekilde çalışması gerçekleştirilir. Alt ve üst boru sistemlerinin de temizlenmesi ile petek bakımı tamamlanmış olarak teslim edilir.

7 gün 24 saat acil arıza ve bakım hizmetleri için müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile görüşmeniz durumunda talep edeceğiniz hizmet kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Acil kombi servisi ekibimiz son derece profesyonel, yeterli ve gerekli eğitimlere sahip, güler yüzlü iş potansiyeline sahip özellikleri ile kısa sürede kusursuz çalışmalar sunmak adına hazır bulunmaktadır. Yenilikçi çalışma prensiplerimize bağlı yenilenen araçlarımız ve ekipman desteğimiz ile her marka için kombi servis hizmeti verilmektedir.

Başakşehir Airfel Kombi Arıza

Yıllık bakımlarının yapılmamasında daha riskli bir durum teşkil eden kombi arızalarında acil tamir gerekebilmektedir. Çağrı merkezlerimizle yapacağınız görüşmeler sonucu servis kaydı oluşturmanız doğrultusunda Başakşehir Airfel kombi arıza tespiti için harekete geçilmektedir. Belirli arıza kodlarının bildiriminden faydalanılarak çağrı merkezlerimize durumu belirtmeniz işlemlerin hız kazanmasında etkili olacaktır. Kombinizin çalışmaması, peteklerin ısınmaması, az verim yüksek fatura tutarı ve gaz kaçağı gibi durumlar da iletişim kurmanız gerekmektedir. Kombilerin yılda bir kez bakımlarının yapılması olası arızaların önlenmesini sağlamaktadır. Kombilerin çalışmaması veya peteklerin ısınmaması gibi sorunlar can güvenliğini tehlikeye atmaz ancak gaz kaçağı gibi durumlar ciddi arızalar meydana getirir. Arızaların yanı sıra ise patlamalara neden olabilmektedir. Bu nedenle yaşam alanlarınızın güvenliğinden emin olmanız için belirli aralıklarda kombi bakımlarını yaptırmanız önem arz eder. Arıza ekiplerimizin kontrolü sonucunda Başakşehir Airfel kombi tamir çalışması yapılır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın