0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Bakırköy Leopard Kombi Servisi

268 kez okundu

Bilindiği üzere doğal gaz kullanıcıları kombilerinde meydana gelen çeşitli arızalar nedeniyle zaman zaman sıkıntılar yaşamaktadırlar. Kombiler düzenle aralıkla bakım gerektiren cihazlarımızdan bir tanesidir. Bakımı yapılmayan kombiler pek çok açıdan kişileri mağdur etmekte ve soğuk ile karşı karşıya kalınmasına neden olmaktadır. Bu nedenle düzenli aralıklarla kombilerinizin bakımlarını yaptırmak sağlığınız açısından önemlidir. Bakırköy Leopard Kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimizin kombilerinde meydana gelen tüm sorunları ortadan kaldıracak bir ekibe sahibiz.

İşinin Ehli Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz

Firma personellerimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta ve günün her saatinde sizlere ulaşım sağlayarak kombilerinizi tamir etmektedirler. Siz değerli müşterilerimize gerekli bilgiler sunularak kombilerinizde daha sonra meydana gelecek arızalarında önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Bakırköy Leopard kombi tamiri konusunda başvuracağınız en güvenilir adreslerden bir tanesidir. Hizmetlerimizi uzun yıllardan bu yana Bakırköy’ün her bir köşesine ulaştırmaktan dolayı oldukça kıvanç içindeyiz. Şirketimizin işini ne denli kaliteli yaptığının en net göstergesi müşterilerinden aldığı tebrik mesajları ile ortaya konulmaktadır. Personellerimiz kombinin tamiri esnasında son derece titizlikle hareket etmekte olup sizin ve komşularınızın gürültü kirliliğine maruz kalmamasını sağlamaktadır. Yapılan harikulade dokunuşlar neticesinde kombilerinizde meydana gelen tüm arızalar giderilecek ve uzun yıllar aynı kombiyi çalıştırmaya devam edeceksiniz. Kalitesi ile bu kulvarda adından söz ettiren ender adreslerden bir tanesi olan firmamız sizlerin de memnun olmanızı sağlayacak ve tüm arızalarınızı giderecektir.

Kusursuz Kombi Temizliği Yapıyoruz

Kombilerde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de kombilerin temizliğidir. Kombiler zaman içerisinde dışarıdan gelen bir takım pislikler neticesinde kirlenmektedir. Bu durum kombilerin tam verimle çalışmamasının en temel nedenlerinden bir tanesidir. Kombilerin temizlenmesi son derece hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Zira kombilerde yer alan bazı parçaların kirlenmesi kombinin çalışmasında diğer parçalara göre daha çok engel oluşturmaktadır. Bu bağlamda kombilerinizin problemsiz temizlenmesi için mutlaka kaliteli bir ekiple çalışmanız önemlidir. Oldubittiye getirilerek temizliği yapılmaya çalışılan kombilerde bir süre sonra ciddi problemler çıkma ihitmali muhtemeldir. Bakırköy Leopard Kombi arıza ve temizlik işlerinde içinizin rahat edeceği bir firmadır. Bizimle irtibata geçerek kombilerinizi emin ellere bırakabilirsiniz.

Uygun Ücretler Karşılığında Hizmet Veriyoruz

Kombilerde petekler de kirliliğe en çok maruz kalan parçalar arasındadır. Petekler de yukarıda değindiğimiz gibi hassasiyet içeren kombi parçalarından bir tanesidir. Bakırköy Leopard kombi petek bakımı gibi işlemlerinizi onarma konusunda üzerine düşen tüm sorumlulukları eksiz olarak yerine getirmektedir. Firma olarak müşterilerimize sunduğumuz en büyük kolaylıklardan bir tanesi de uygun ücretler karşılığında hizmet vermemizdir. Piyasa da bulunun çok sayıda firmanın aksine şirketimiz siz değerli müşterilerimizin cebinin yanmaması için elinden geleni yapmaktadır. Zira amacımız kombinizi tamir ederek uzun yıllar tam verimle çalışmasını sağlamak ve sizleri maddi külfetlere maruz bırakmamaktır.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Ataköy 1. Mahallesi

Aataköy 2-5-6. Mahallesi

Ataköy 3-4-11. Mahallesi

Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi

Basınköy Mahallesi

Cevizlik Mahallesi

Kartaltepe Mahallesi

Osmaniye Mahallesi

Sakızağacı Mahallesi

Şenlikköy Mahallesi

Yenimahalle Mahallesi

Yeşilköy Mahallesi

Yeşilyurt Mahallesi

Zeytinlik Mahallesi

Zuhurat Baba Mahallesi

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın