0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bakırköy Kombi Arıza

243 kez okundu

Kombi alımı ile doğalgaz kullanımının avantajlarını ve konforunu elde etmeye başlarsınız. Kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz arızalarda firmamızdan destek olarak kısa sürede hizmet edinmenin ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.

Bakırköy kombi arıza ve onarım işlemlerinde destek alabileceğiniz servisimiz uzman ve deneyimli personel ile arızanın giderilmesinde hizmet sunuyor. 

Kombi marka ve modeli farklı olmak ile beraber arızalar genellikle yedek parçalar kaynaklı olarak gelişir. Yedek parçanın değişimi ile beraber tekrar kombinizi kullanmanız mümkün olur.

Kombi Parçaları Nelerdir?

Kombi arızasının kaynağında yedek parçaların işlevlerini yerine getirmemesi yer alıyor olabilir.  Fan, prosestat, ana eşanjör, emniyet Ventili, brülör, gaz valfi, üç kollu vana, genleşme tankı, pompa, plaka eşanjör, su akışı sensörlü, elektronik kart gibi parçalarda yaşanan arızalar sonrasında kombi de sorunlar görülebilir. Marka ya da model fark etmeksizin kombilerin tamamında bulunabilen bu parçalar da yaşanan arızalarda kimi zaman su ısıtma kimi zaman ise sıcaklığın elde edilmesinde sıkıntı görülür. Bakırköy kombi arıza ve onarım hizmetleri ile ilgili olarak servisimizden destek alarak sorunun kısa bir sürede gerçekleşmesi mümkün olur.

Kombi Parçalarının Görevleri

Kombi parçaları farklı görevleri üstelenerek yedek parçada oluşan sıkıntı ise görevin yerine getirilmediğine işaret eder. Bakırköy kombi arıza ve onarım hizmetinden servisimizden destek alarak sıkıntının kısa sürede uzman kişiler tarafından giderilmesine yer açabilirsiniz. 

Fan

Dışardan temiz havanın alınarak yanmanın oluşmasında görev alır.

Brülör

Gaz armatüründen gelmekte olan gazı hava ile doğru şekilde karıştırarak yanma oluşturur.

Gaz Valfi

Tesisattan alınan gazı elektronik karttan alınacak olan komuta göre göndererek brülörde yanma oluşmasına destek olur.

Ana Eşanjör

Brülörden gelen ve içinden geçen suyu ısıtır.

Emniyet Ventili

Yüksek basınçta kombinin zarar görmesine engel olmak için fazla suyun dışarı tahliyesine destek olur.

Pompa

Kombi ve tesisattaki suyu aldığı komut ile dolaştıran parçadır.

Üç Kollu Vana

Kalorifer ile kombideki sıcak suyun birbirinden ayrılması görevindedir.

Su Akışı Sensörü

Sıcak su musluğunun açılması ile beraber elektronik karta talebi bildirine ve komutun oluşturulmasına destek olan parçadır.

Prosestat

Elektronik karta fandan alınan pozitif basınç ve atık gazda sorun olup olmadığını bildirir.

Genleşme Tankı

Yüksek basıncın kombi ve tesisata zarar görmesinin engellenmesi görevini üstlenir.

Elektronik Kart

Kombideki tüm parçaların istenen şekilde çalışması için komut gönderir.

Kombi Arızasında Uzman Desteği

Bakırköy kombi arıza ve onarım ile ilgili hizmetlerin yanı sıra periyodik bakımlarınızda da destek alabileceğiniz servisimiz konusunda uzman ve deneyimli olan ekip ile sorunun çözülmesine yardımcı olur.

Kombi arıza ve bakımlarında edineceğiniz uzman desteği hem kısa sürede hizmetin edinilmesine hem de garantili bir servis hizmetini almanızı sağlar. Konu ile ilgili yapacağınız başvuru ile ekibimizden yardım alabilir ve kombi kullanımın avantajlarını yaşamaya devam edebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın