0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bakırköy Buderus Kombi Servisi

318 kez okundu

Yaşam alanlarımızdaki konforun artmasında cihazların büyük bir payı vardır. Bu cihazlardan birisi kombilerdir. Kombiler kömür ve diğer yakıt türlerinden kurtulmamızı sağlayıp sıcak suyun ve ısınmanın eve dağılmasında yardımcı olmaktadır. Kombiler evlerde çok az bir yer kaplayan sessizi bir şekilde çalışan cihazlardır. Bu cihazların bazı sebeplerden dolayı aktif çalışır durumundan cayıp tamir ya da isteyebildiği durumlar çokçakarşılaşılan durumlardandır.  Kombilerin arızalarına çözüm üreten firmamız işini layığıyla yapıp müşterilerinin istedikleri şekilde bir hizmet almalarına olanak tanınmaktadır.  Bakırköy Buderus kombi servisi kombilerin her arızası için tamir işlemini gerçekleştirebilecek deneyimli elemanlarımızı şikâyetin alınması halinde hemen işe koyulmaktadırlar. Kombi kullanıcılarının tamir işlemlerini yapan fimalardan istedikleri hizmet hakkında zaman içinde yaşamış olduğumuz tecrübeler bize fikir verebilmektedir.

Kombi servisimize tamir için iletişime geçildiğinde;

  • Gerekli arızanı detayları
  • Sorunun ne zaman ortaya çıktığı
  • Soruna kaynak olan tesisatın herhangi bir akma ya da sızıntısının olup olmadığı

Arıza veren cihazın ekranındaki simgeler gibi ön bilgili oluşturacak şekilde iletişim kurularak olayın hızlı bir şekilde -müşterilerimizden aldığımız bilgilerle tespit yapabilmekteyiz

Bakırköy Buderus kombi tamirihizmeti uzun zamandan beri müşterilerimizin memnuniyetini baz alarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Tamir İşlemlerinin Meydana Gelme Sebepleri

  • Kombinin alması gereken bakımdan mahrum kalması
  • Tesisatın kombinin standartları dışında etkilerinin arızaya neden olması
  • Elektriğin sürekli olarak gelip gitmesi

Kombi bacasının yerinden oynaması gibi birçok sebep kombilerin arızalanarak çalışmalarını durdurmasına neden olmaktadır. Bu tarz problemler kombi kullanıcılarının tek başlarına giderebilecekleri problemler değildir.  Hal böyle iken profesyonel bir yardım şart hale gelmektedir.

Bakırköy Buderus petek kombi petek bakımı hizmeti veren firmamız kombilerin tamir işlemlerinin geciktirilebilmesi için düzenli bir şekilde bakım işlemlerinin yapılması konusunda müşterilerimiz uyarılmaktadır.

Firmamızın Kombi ve Petek Bakım Hizmetleri

Peteklerin kombilere uyumlu bir şekilde çalışması gerekmektedir. Aksi olduğu takdirde kombinin zarar görmesi ya da olması gereken performansta çalışmamasına neden olabilir.

Kombilerin bakımı tamir görme aşamasının daha uzak zamanlara ittiği bilinen bir gerçektir. Aynı zamanda kombinin performansında oluşan değişikliklerin ana nedeni bakım ihtiyacının gerçekleşmemesidir. Kombilerin bağlı olduğu tesisatlardan örneğin su tesisatının zaman içinde vermiş olduğu basınç değişebilmektedir bu tesisatın zaman içinde değişmesi de kombinin zarar görmesine neden olabilir. Bu değişikliklerin fark edilmesi bakım işlemi yapılırken daha kolay anlaşılmaktadır.

Bakırköy Dolçeviya kombi arıza durumlarına karşın firmamız kullanıcıların en az şekilde mağduriyet durumlarını atlatmalarına yardımcı olmaktadır.

  • Kombilerin arıza vermesinin ana nedenleri
  • Kombilerin bakım zamanlarının geçmiş olması
  • Kombideki gaz, elektrik ya da su tesisatın kombide bir hasar oluşturması

Kombilerin ısıtabileceği alanların bir kapasitesi vardır. Aksi takdirde kombiler peteklerden gelen suları yeteri kadar ısıtamayacak ve sürekli çalışır durumda olacaktır. Sürekli çalışmasında kombilerin arıza vermelerindeki bir diğer neden olarak gösterilebilir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın