0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Bahçelievler Viessmann Kombi Servisi

136 kez okundu

Bahçelievler Viessmann Kombi Servisi Kombi hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen kombi bakımı, kombi petek temizleme, kombi arıza ve onarım çalışmaları 7 gün saat acil destek ekip kadrolarımız tarafından verilmektedir. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler ve alacağınız servis kaydı doğrultusunda Bahçelievler Viessmann kombi servisi hizmetleri üstün kalite standartları çerçevesinde profesyonel şekilde sunulmaktadır. Parça değişimlerinde orijinal parça kullanımı yapılmakta ve garanti sürecinde değişim gerçekleştirilmektedir. Yenilikler yakından takip edilerek sunulacak kombi hizmetlerinde yeniliklerden faydalanılmaktadır. Böylece daha kısa sürede daha etkin çalışmaların gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Kombi Arıza ve Tamir

Kombiler kullanım süresi uzadıkça verim düşmektedir. Belirli süre sonra bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kombilerin kullanım oranı ve markası, potansiyel ısı hacmi nitelikleri ve kurulduğu konum bu konuda belirleyici özellikler taşımaktadır. Ancak normal düzeyde kombilerin tüm parçalarının düzgün çalışabilmesi için kombi bakımının ve petek bakımının yaptırılması fayda sağlamaktadır. Zamanla tozlanma ve kirlenme sorununun etkisi ile parçaların işlevini yitirmeye başlaması son derece normal bir durumdur. Bu nedenle Bahçelievler Viessmann kombi tamiri hizmeti bakım çalışmaları içerisinde gerçekleştirileceği için arız durumları da kontrol edilmektedir. Kombinin onarımının yapılması sorunların ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Böylece olası arıza durumları çalışmasında ve verimli ısı iletimini sağlamasında etkili olacak arıza durumları kontrol edilerek da erken tespit edilerek büyük arızalar engellenmektedir.

Kombi Petek Bakımı ve Avantajları

Kombi bakımları kadar önem taşıyan kombi petek bakımı, 2 veya 3 yılda bir yaptırılmalıdır. Su ve tozlanmanın oluşturduğu kirler boruların ve peteklerin tıkanmasına ve verimli çalışmanın giderek azalmasına neden olmaktadır. Filtrelerin tıkanmasına ve peteklerin zamanla kendini bile ısıtamaz hale gelmesine neden olmaktadır. Bu durumda BaşakşehirViessman kombi petek bakımı hizmeti alınarak kombinin potansiyel çalışma gücüne kavuşması amaçlanır. Düşük seviyede bile ısınmanın gerçekleşmesi enerji tasarrufunu da sağlar. Cihazın kullanım ömrünü uzatır ve uzun yıllar aynı cihazın aynı verimde kullanılması da son derece avantajlı bir durum olmaktadır.

Tasarruflu Kombi Kullanımı Yöntemleri veya

Kombi kullanımı gittikçe yaygınlaşmakta ve sağladığı konfor kullanıcılarını memnun etmektedir. Konforlu bir ısıtma teknolojisine sahip olmak ve bu konforun devamını sağlamak kombi kullanım sürecinin doğru yönetilmesine bağlıdır. Bu da kombi bakımlarının zamanında ve düzenli olarak yaptırılması ile gerçekleşmektedir. Kombi bakımları kombilerin kullanım ömründen yakıt tasarrufuna kadar birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Kullanıcıların ideal ısı seviyesinde verim alabilmeleri Bahçelievler Viessmann kombi arıza ve bakım çalışmaları sayesinde gerçekleşmektedir. Kombi tasarrufu için geceleri kombi derecesinin düşürülmesi ve kapatmak yerine düşük seviyede çalıştırılması etkili olmaktadır. Kombinin tamamen kapatılması binanın ısınmasını geciktireceği için daha fazla enerji harcamasına neden olmaktadır. Ayrıca bina ısı yalıtımının olması ve termostatik vana kullanımı da kombi kullanımında tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca kapı ve pencerelerin PVC doğrama olması veya plastik sünger yapıştırılması da faydalı olacaktır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın