0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bahçelievler Buderus Kombi Servisi

590 kez okundu

Bahçelievler Buderus Kombi Servisi

Kombi hayatımızı kolaylaştıran çevre dostu olarak da tercih edilen bir cihazdır. Özellikle büyük şehirlerin birçoğunda tercih edilen kombiler ısınma, ocak kullanımı ve sıcak su için ideal bir cihazdır. Bahçelievler Buderus kombi servisi alanında faaliyet gösteren firmamız kombinizin her türlü işlemini üstlenebilecek deneyime sahiptir. Kombi kullanıcılarının birçoğu kombi bakımlarını ihmal ettiği için kombi servisi alanında hizmet veren firmalara ihtiyaç duyar. Eğer ki doğru bir firma tercih edilmediyse bakım onarım ya da yedek parça değişimlerinde daha uygun fiyatlı malzemeleri tercih eder. Firmamız her konuda titiz bir çalışma yürüten asla kaliteden taviz vermeyen müşterisini memnun etmeyi başarmış bir firmadır. Dolayısıyla kombinizin her türlü sıkıntısı için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Kombinizde meydana gelecek acil arıza durumlarında firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

Bahçelievler Buderus Kombi Tamiri

Aniden arızaya geçen kombiniz için firmamızı günün her saati arayıp hizmet talep edebilirsiniz. Acil durumlarda daha hassas ve özenle çalışan firmamız kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek kombinizin sorununu çözüme kavuşturacaktır. Bahçelievler Buderus kombi tamiri için firmamıza başvurduğunuzda kombinizin durumu ile ilgili sorular sorarak tam donanımlı kombi tamiri yapmayı hedefleriz. Kombi arızaları asla hafife alınmaması gereken arızalar arasındadır. Önemsenmediği durumlarda ciddi can ve mal kayıplarına neden olmaktadır. Firmamız Buderus marka kombinin tüm modelleri için hizmet vermektedir. Yeni teknoloji ile üretilen her kombi hakkında gerekli bilgi ve deneyim kısa sürede çalışanlarımıza sunarak mükemmel hizmet vermeyi hedefleriz.

Bahçelievler Buderus Kombi Bakımı

Kombi bakımı özellikle kış ayını daha rahat geçirebilmeniz açısından oldukça önemlidir. Kombi bakımının yapılması sorunsuz bir kombi kullanımına olanak sağlar. Normalde yılda iki defa yaptırılması gereken kombi bakımlarını en azından yılda bir kez yaptırmanız olası bir arızanın oluşmasını da engeller. Bahçelievler Buderus kombi bakımı sırasında gerekli tüm bakımlar detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Sıcak su ve soğuk su kaloriferlerinin kontrolü, peteklerin temizliği, elektronik aksamların kontrolü, hava filtrelerinin temizlenmesi, su bar basınç seviyesi bakım sırasında firmamızın kontrol ettiği kısımlardan sadece bir kaçıdır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın