0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Bahçelievler Ariston Kombi Servisi

663 kez okundu

Bahçelievler Ariston Kombi Servisi  Yaşam alanlarının teknolojik aygıtlarla dolması ve teknolojinin etkisi ile sürekli yeni cihazların üretilmesi hayatı kolaylaştırmak adına ciddi faydalar sunmaktadır. Öncelikle gereksiz vakit harcamaya ve zahmet etmeye gerek bırakmayan ürünlerin üretilmesi kullanıcıları mutlu etmektedir. Kombiler bu ürünlerden bir olmakta ve kullanıcılara oldukça pratik bir kullanım imkânı sunmaktadır. Hava kirliliğine neden olan ısıtma durumlarının da ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Sadece yıl da bir kez sonbahar aylarında olursa daha iyi olan kombi bakımı Bahçelievler Ariston kombi servisi tarafından yapılmalıdır. 2 veya 3 yılda bir de peteklerin bakımlarının yapılması sorunsuz çalışan kombilere giden yoldur. Birkaç tuşla kullanım olanağı sunan cihazlar için yaptırılması gereken aslında bu kadar az olmakta ve maksimum avantaj ve konfor sağlanmaktadır.

Genel Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombilerde ortalama 1,5 veya 2 oranında olması gereken su basıncı düşebilir. Basınç düştüğü zaman kombi arıza ikazı verecektir. Basınç ayarı yapmanız halinde ikaz vermeye devam ediyorsa kombi içerisindeki sigorta atmış olabilir, cihaz gaz almıyorken çalıştırılmış olabilir, vana kapalı olabilir bu durumlar kontrol edilmelidir.

Kombi çalışıyor ama ısıtmıyorsa; peteklerin ve boru hattının temizleme zamanı gelmiş olabilir, teknik bir sorun olabilir veya üretimden kaynaklı bir hata olabilir. Bu arızanın çözümü için Bahçelievler Ariston kombi arıza desteği alarak çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kombi yanarken patlamalı yanıyorsa;  kombi yanma anında yanma gecikirse içeride biriken gaz alev çıkararak yanacak bu da patlamalı yanmayı oluşturacaktır. Tıpkı ocaklarda tüpü açıp birkaç saniye bekledikten sonra ateşi verince oluşan durum gibidir. Bu nedenle çakmak ve gaz ayarlarının yapılması gerekmekte ve kombi bakımı yapılmadı ise yapılması gerekmektedir.

Kombi su akıtıyor, ses çıkarıyor, petekler ısıtmıyor, peteklerin altı soğuk üstü sıcak gibi kombi arızaları da cihaz içi ayar ve temizliklerin yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Kombi bakım hizmeti ile arızlar onarılmaktadır.

Kombi Arızaları Engellenebilir Mi?

Kombi arızaları cihazın fazla tozlanması, kirlenmesi veya düzenli olarak kontrollerden geçirilmemesi durumlarında patlak vermektedir. Bu nedenle cihaz arızalar ile bakım ihtiyacının gerekliliğini belirtecektir. Düzenli kombi bakımı yapılır ve Bahçelievler kombi tamiri işlemleri kombi bakımında gerçekleştirilirse arızalar büyümeden önlenecektir. Hem ciddi arıza oluşumu he de maddi kayıplar da engellenmiş olacaktır.

Kombi Bakımının Kombi Arızalarına Etkisi Var Mıdır?

Kombi bakımları düzenli yapıldığında çok düşük ihtimallerde elektrik bağlantısı veya kullanım hatası gibi durumlar için arızalanma gösterebilir. Ancak periyodik bakımları yapılan ve yapılan bakım çalışmasının profesyonel firmalardan alınması kombi arızalarının önüne geçmektedir. Kombi bakımları ile kombi arızaları birbiri ile bağlantılı sonuçlar vermektedir. Zamanında alınan Bahçelievler kombi petek bakımı ve kombi bakım hizmeti oluşmaya başlamış veya oluşma ihtimali olacak arızaları ve yıpranan bölgelerin tespit edilmesini sağlar. Tespit edilen sorunlar tamir edilir. Bakım çalışması içerisinde halledilerek parça değişimi haricinde ekstra masraf gerektirmez. Cihazı arıza sinyali verebileceği durumlar ortadan kaldırılır. Kombi bakımı ve petek temizliğinin ertelenmesi durumunda farklı noktalardan arıza sinyalleri baş gösterecek ve cihaz bakıma ihtiyacı olduğunu hatırlatacaktır. Yine de aksatılıra ciddi arızalar oluşabilir ve hatta cihaz çalışmayı sonlandırabilir. Bu yüzden paralel bir etki söz konusu olmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın