0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Viessmann Kombi Servisi

286 kez okundu

Bağcılar Viessmann Kombi Servisi

Kombi kullanıcılarının kombilerden beklentilerini maksimum seviyede elde edebilmeleri ve sorunsuz çalışmalarına devam ettirebilmeleri için kombi bakım ve onarım çalışmaları Bağcılar Viessmannkombi servisi hizmetlerinden faydalanmaları ile gerçekleşmektedir. Firmamız kombi servisi hizmetlerini müşterilerin memnun kalacağı standartlarda kalite çerçevesinde yapmaktadır. Verdiği hizmetler için gerekli yetki belgelerine sahip olduğu gibi belirli sürelerde garanti sürecine dahil ederek müşterilerin haklarını güven altına almaktadır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı bilgi, tecrübe ve özen gerektiren bir işlem olmaktadır. Bu niteliklerde kaliteli ve verdiği hizmetin arkasında durabilecek işinin ehli firmalarda bulunmaktadır. Firmamız kombi bakımında öncelikle kombinin yanma durumunu ve sıcak su kontrolünü yapmakta ve ardından su sızdırma durumu gözden geçirmektedir. Bu kontroller ışığında cihazın içi açılarak tozlanma durumuna bakılır ve genellikle temizlenmesi gerekli bir görüntü ile karşılaşıldığı için detaylı temizleme işlemi Bağcılar Viessmann kombi arıza ve bakım hizmeti kapsamında yapılır. Kombi bakılırken oluşmuş ya da oluşması muhtemel arızaların tespit edilerek anında müdahale edilmesi büyük arızaların zamansız belirmesini de engellemektedir. Kombi bakımına kalorifer yanma odasında yer alan brülör temizlenerek devam edilmektedir. Brülör temizlendikten sonra cihazın tüm elektrik bağlantı hatları kontrol edilerek güvenlik açısında herhangi bir sorunun varlığı kontrol edilir. Sonrasında genişleme tankı kontrol edilerek ortalama 1,5 bar olması gereken gaz basıncı ayarı yapılır. Son olarak kombi kalorifer dönüş hattında yer alan filtre ile baca fanı kontrol edilir ve temizlenmesi sağlanarak kombi bakımı tamamlanır.

Petek Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Petek bakımı 2 3 yılda bir tekrarlanması gerekmektedir. Genel olarak zamanını kestiremiyor veya gerekli olup olmadığını anlayamıyorsanız peteklerin verimli ısıya sahip olduğunu kontrol etmeniz gerekecektir. Zaten istediğiniz ısınmaya sahip olmanızdan da anlaşılabilir. Peteklerin altı soğuk üstü sıcaksa Bağcılar Viessmann kombi petek bakımı hizmeti gerekli olmaktadır. Kombi filtresi çabuk kirleniyorsa, kombi petek bakımını yaptırmanızın üzerinden uzun zaman geçmişse, bazı petekler ısınırken bazıları ısınmıyorsa, peteklerden ses çıkıyorsa, yüksek seviyeye getirdiğiniz halde petekler ısınmıyorsa kombi petek bakımının yapılması zorunlu hale gelmiş bulunmaktadır.

Kombi ve Petek Bakımının Önemi

Kombi kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu sıcak su ve ısıtma işlevinin kesintisiz ve sorunsuz devam etmesi ve beklentileri karşılayacak düzeyde gerçekleşmesi kombi bakımı ve petek temizliğinin düzenli yapılması ile sağlanmaktadır. Konforlu bir kullanım imkânı sunan cihazın gerçekleştirdiği enerji tüketimi çok ekonomik bir kullanıma sahip değildir. Bunun için kullanıcıların ödediği faturanın karşılığını alabilmeleri için maksimum düzeyde işlevini yerine getiren kombiye sahip olmaları gerekir. Bu konuda Bağcılar Viessmann kombi tamiri hizmetinin alınması ve kombi bakımının arızalara yol açmadan yaptırılması kullanıcılara ciddi avantajlar sağlar. Kombi bakımını veya petek bakımını erteleyerek tasarruf etmediğiniz gibi hem kombiden istediğiniz performansta ısı almanız mümkün olmaz hem de ciddi arızlar ile ekstra masraflar ile karşılaşırsınız. Ayrıca cihazın kullanım ömrünü kısaltacak arızalar ile aynı cihazı uzun yıllar kullanabilme imkânınız kaybolur.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın