0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Protherm Kombi Servisi

313 kez okundu

Bağcılar Protherm Kombi Servisi

Isıtma teknolojileri arasında yerini alan kombiler yoğuşmalı, hermetik, yarı hermetik ve bacalı olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. Fraklı çalışma mekanizmalarına sahip kombilerin her biri konforlu bir ısınma sistemine sahip yaşam tarzı için kullanılmaktadır. Pratik kullanımı, az yer kaplaması, herhangi bir ortam kirletmeme durumları avantaj sağlamaktadır. Ayrıca sıcak su ihtiyacının karşılanması ve düzenli çalışan kombiler için yaktığınız kadar ödeme durumunuz memnun edici özelliklerini oluşturmaktadır. Kombilerin bakım, onarım ve tamir hizmetlerinin tamamını içine alan BağcılarProtherm kombi servisi hizmetleri ile haftanın her günü ve her saati hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Bakımları Ne Zaman Yapılmalı?

Kombi bakımları kullanım yoğunluğuna göre değişkenlik gösteren bakım zamanlarına işaret etmektedir. Ancak genel olarak her yıl yaptırılması ve özellikle de soğuk kış günleri gelmeden yaptırılması fayda sağlayacaktır. Kış aylarında kesintisiz ısınma ihtiyacına sahip olunması için Bağcılar Protherm kombi arıza ve bakım çalışmalarının sonbahar mevsiminde yaptırılması önerilmektedir. Petek bakımı kombi bakımına göre daha aralıklı zamanlarda yapılabilmektedir. Özellikle petek bakımlarında petek bakımı zamanının gözlemleriniz ile de öğrenebilmeniz mümkün. Kombi bakımları ise kış aylarlında yoğun olarak kullanılan ve sürekli çalışan performansı ile arızaya daha müsait zaman dilimini oluşturmaktadır. Gereksiz masraf ve ani arızaların önlenmesi için yoğun çalışma performansına sahip olabilecek güçte olabilmesi kombi bakımları ile sağlanmaktadır.

Kombi Kullanımında Petek Temizliği Önemli Mi?

Kombi kullanımında petek temizliği de kombi bakımı kadar önem taşır. Nitekim ısınma ihtiyacının karşılanmasında ısıyı ortama yayan en etkili nokta petekler olmaktadır. Petekler içerisinde dolaşan sıcak suyun ısıyı dışarıya verebilmesi için peteklerin temiz olması gerekir. Kireç ve benzeri nedenler ile kirlenen petekler zamanla tıkanabilmektedir. Tıkanan peteklerden ise ısı yayılması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle Bağcılar Protherm kombi petek bakımı hizmeti de periyodik olarak alınmasında avantaj sağlar. Isınma ihtiyacının karşılanmasında önemli bir yere sahip olan peteklerin işlevlerini yerine getirebilmesi i için petek bakımı son derece önemli bir konuma sahiptir. Petek temizleme makinesi ve petek kimyasalı diye bilinen ilacın kullanılarak peteklerin temizlenmesi kalıcı çözüm ve temizlik hizmeti sunacaktır. Uzun süre verimli çalışan kombiler ile konforlu yaşam tarsınıza kavuşmanız kolaylaşacaktır.

Kombi Kullanırken Tasarruf Etme Yöntemleri Var Mı?

Kombi kullanımında tasarruf edilebilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlar mevcut olmaktadır. Sürekli belirttiğimiz üzere kombi bakımlarının ve petek bakımlarının zamanında yapılması öncelik taşımaktadır. Sonrasında dış cephe ısı yalıtımı, termostatik vana kullanımı, korunaklı fiş kullanımı, peteklerin üstü veya çevresinin açık olması gibi durumlar Bağcılar Protherm kombi tamiri için alınacak hizmetlerin azalmasında ve dolayısı ile tasarruf etmenize olanak tanımaktadır. Ayrıca kullanmadığınız odaların vanalarını kapatarak ve kapı ve pencerelerde PVC doğrama kullanılması tasarruf için faydalı olacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın