0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Lambert kombi Servisi

392 kez okundu

Bağcılar Lambert Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi bakımı, kombi tamiri, parça değişimi ve petek temizliği alanlarında hizmet veren bir firma olarak temel prensibimiz müşteri memnuniyetini %100 oranına sabitlemek olmaktadır. Her geçen gün daha iyi hizmet kalitesine sahip olmak ve kombi servisi hizmetlerini profesyonel düzeyde gerçekleştirmek temel prensiplerimizi oluşturmaktadır. 7/24 hizmete açık bir duruş sergilenmekte ve mesai saatleri dışında da acil kombi arızaları için çalışmalar yapılmaktadır. Güler yüzlü ve işin ehli çalışanlara, donanımlı ve nitelikli araçlara sahip Bağcılar Lambert kombi servisi olarak yenilikler ve teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek bu yenilikler firmamıza yansıtılmaktadır. Böylece daha kısa sürede daha verimli çalışmaların gerçekleşmesine olanak tanınmaktadır. Çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek gerekli olan teknik destek ekiplerimizden bilgi alabilir servis kaydı oluşturarak hizmet talep edebilirsiniz. 

Kombi Bakımının Takip Edilebileceği Bakım Aşamaları

 • Gaz basıncının ve kaçak testini ve kontrolü,
 • Vana ve filtrenin kontrol edilmesi ve temizliği,
 • Modülasyon ve kapasite ayarlarının kontrol edilmesi ve gerekli ayarın yapılması,
 • Hacim ve havalandırma kontrollerinin yapılması,
 • Bacanın kontrol edilerek gerekli temizliğin yapılması,
 • Tesisat içerisindeki parçaların temizlenmesi,
 • Oksidasyon oluşan bölgelerin temizlenmesi,
 • Elektrik bağlantı hatlarının Bağcılar Lambert kombi arıza ve bakım kapsamında kontrol edilmesi,
 • Genleşme tankının kontrol edilerek basınç ayarının yapılması,
 • Hava alam durumu ve su sızdırmazlık kontrolünün yapılması,
 • Üç yollu vananın kontrolden geçirilmesi ve temizliği,
 • Yanma odasında yer alan brülör temizliğinin yapılması,
 • Su basınç değeri, gaz basıncı ve elektrik voltajının ölçümlerinin yapılması aşamaları kombi bakımının takip edilmesinde faydalı olacaktır.

Kombi Kullanımından Nasıl Tasarruf Yapılır?

Pencerelerde çift cam kullanımı veya PVC kullanımı soğuk hava girişini engellemektedir. Bu durumda ortamın ısınması kolaylaşarak düşük derecelerde kombi kullanılarak tasarruf sağlanabilir.

Duvarların yalıtımı ısınma için etkin bir rol oynamaktadır. Doğal olarak da tasarruf etmenize katkı sağlar. İşinin ehli uzmanlardan destek alarak çözüm oluşturulabilmektedir.

Peteklerin ısısını rahat yayabilmesi ve ortamın ısınması için petek çevresinde veya üstünde perde veya eşya bulunmamasına dikkat edilmesi faydalı olacaktır. Düşük derecede sabitleyerek sürekli açık kalması kombiyi açıp kapatmanızdan daha ekonomik bir kullanım sunacaktır.

Kombi bakımlarının ve Bağcılar Lambert kombi petek bakımı kapsamında petek temizliğinin yapılması kombilerin kullanım ömrünü uzatacak ve verimli çalışmasını sağlayarak tasarruf edilmesinde etkili olacaktır.

Kombi Arıza ve Tamir

Kombilerin yılda bir kez bakımlarının yaptırılması ve 2 ile 3 yılda bir peteklerin temizlenmesi kombi arızalarının önüne geçmektedir. Verimli ve yüksek performans sağlayan kombi özellikleri bakımları düzenli yapılan kombilerde gözlenmektedir. Farklı nedenlerle kombi arızaları da meydana gelebilmektedir. Ancak bakımı yapılan kombilerin bakımı aksatılmış kombiler göre Bağcılar Lambert kombi tamiri hizmeti alma durumu oldukça düşük bir ihtimalde olmaktadır. Çünkü kombi ve petek bakımlarında deforme olmuş parçalar ve arıza oluşabilecek bölgeler saptanarak onarımı yapılmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın