0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Tamir

295 kez okundu

Bağcılar Kombi Tamir

Kapalı alanlarda ısıtma işlevini yerine getirmeye yarayan ve sıcak su ihtiyacını karşılayan kombilere kış aylarından önce bakım yaptırılması gerekmektedir. Petek bakımı da kombi bakımına kıyasla daha uzun sürelerde alınabilir ancak ihmal edilmemelidir. Çünkü Bağcılar kombi tamir hizmetini almanızı gerektiren arızaların temelinde kombi ve petek bakımlarının ihmali yatmaktadır. Kombi bakımları aksatıldığı zaman kombi su akıtır, petekler ses çıkartır, kombi patlamalı yanar, radyatörler ısınmaz veya ısıtmaz, kombi su almaz, hava basıncı yükselir gibi daha birçok kombi arızaları ardı arkasına baş göstermeye başlar. Bu durumda kombi bakım ve onarım hizmetinin alınması zorunlu hale gelir. Bazı durumlarda yerinde onarım yeterli olmaz ve atölyelerle götürülerek onarılması gerekebilir.

Kombi Tamiri Gerektiren Durumlar

  • Kombi arıza sinyalleri veriyorsa,
  • Kombi su akıtmaya başladı ise,
  • Kombi patlamalı yanıyorsa,
  • Cihaz su almıyorsa,
  • Kombi suyu ısıtmıyorsa,
  • Kombi petekleri ısınmıyor ve ısıtmıyorsa,
  • Kombi gürültülü çalışıyorsa,
  • Peteklerin altı ısınmıyorsa,

Filtreler tıkanıyorsa, kombi tamiri için yeterli derecede sorunlar mevcut olmaktadır. Kombi bakımı ve petek bakımlarının alınması geciktiği durumlarda bu arızalar ile karşılaşılması oldukça normal olmaktadır. Birtakım kontrolleri evde kendiniz yapabilirsiniz ancak bir an önce Bağcılar kombi tamir hizmetinden faydalanmanız avantaj sağlayacaktır. Haftanın her günü hizmete açık olmamız ve acil kombi arızalarında kesintisiz hizmet sunabilmek adına acil arıza çözüm ekipleri hazır bulunmaktadır.

Kombi Bakımı Avantajları

Kombi bakımları düzenli yapıldığında herhangi bir arıza ile karşılaşmanız veya tamir hizmeti almanız neredeyse hiç olmayacak kadar düşük oranlara işaret eder. Arızalanmayan veya ciddi sorunlar ile karşılaşmayan kombilerin yıpranması da engellenir. O halde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kombiye sahipsiniz demektir. Gereksiz masraflardan kaçınmanız sağlanır. Ansızın gerçekleşen kombi arızaları ile baş etmek durumunda kalmazsınız. Konforlu yaşamınıza etki edecek kombi sorunları yok olur. Kombilerden beklediğiniz sıcak su ve ısınma hizmetleri Bağcılar kombi tamir ve bakım çalışmaları ile kaldığı yerden devam eder veya hiç kesilmez. Cihazda yer alan tüm bağlantılar ve parçalar kontrolden geçirilerek temizlenir bu durumda cihazın yenilenmesini ve ilk günkü kadar sağlıklı çalışmasını sağlar.

Kombi Tamirinin Önemli Unsurları

Kombi tamirinde kullanılacak parçaların garanti kapsamında uygulanması önem arz eder. Kombi arızalarında sorunların tespit edilmesi tamir için parça değişimi gerekli ise Bağcılar kombi tamir çalışmalarında olduğu gibi orijinal parçalar ile değişim yapılmasına dikkat edilmelidir. Kombi arızalarında kombi ısı ve çalışma gücünü etkileyen arızaların tespit edilmesi ve tamirinin gerçekleştirildiğinden emin olunmalıdır. Kombi kullanıcılarının sahip olduğu kombilerin farklı marka seçeneklerinin bulunması ve markalara göre çözümlerin farklılık gösterebilmesi uzman müdahalesi gerektirmektedir. Bu durumların göz önünde bulundurularak kaliteli bir firma tercihinin yapılması ve yapılacak kombi tamirlerinin kombi servislerine bırakılması faydalı ve sağlıklı sonuçlara ulaşılmasını sağlayacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın