0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Kombi Servisi

4286 kez okundu

Bağcılar Kombi Servisi

Kombi kullanımında dikkat edilmesi gereken unsurlar ve düzenli olarak alınması gereken hizmetler bulunmaktadır. Hizmet kalitesi yüksek firmalar ile iletişime geçerek kombilerinizin düzenli bakımlarını yaptırmanız fayda sağlayacaktır. Kombi arızaları, kombi bakımları, kombi petek temizliği ve parça değişimi hizmetleri Bağcılar kombi servisi olarak tarafımızdan son derece profesyonel çerçevede sunulmaktadır. Özellikle bakım ve petek temizleme hizmetlerini aksatmamanız avantaj sağlamanıza ve kombilerinizin verimli çalışma gücünü kaybetmemesini sağlamaktadır. Arıza ve tamir çalışmalarının arıza sinyali vermeden keşfedilmesini sağlayarak onarılmasını sağlamaktadır.

Kombi Bakımı

Kombilerin verimli çalışmasında etkili olan kombi bakımlarında sıcak su kontrolü ile kalorifer yanma durumu kontrolü yapılarak kombi bakım çalışmalarına başlanmaktadır. Su sızdırmazlık durumu da kontrol edilerek cihazın içi açılmakta ve tozlanma durumu kontrol edilmektedir. Düzenli olarak yaptırdığınız kombi içindeki tozların temizlenmesi Bağcılar kombi tamir servisi hizmet kapsamı içinde gerçekleştirilmektedir. Kombi içerisindeki mevcut su boşaltılmaktadır. Genleşme tankı havası kontrol edilerek 1,5 olan ortalama bar basınç seviyesinin ayarlanması için gaz basılır. Genel gaz ayar kontrolleri yapılarak yanma haznesi temizlenmektedir. Brülör temizliği yapılır. Üç yollu vana temizliği yapılır. Elektrik bağlantı hatları kontrol edilerek arzılar tamir edilir. Kalorifer filtresi sökülerek temizlenir. Cihaza sıcak su ve verilerek petek konumunda çalıştırılması sağlanır. Sorunsuz çalışan kombi bakımı tamamlanmış olur.

Kombi Petek Temizliği

Kombi ve kombi vanası kapalı duruma getirilerek peteklerin temizlenmesi için petek temizleme makinesi ile havlupan yerine hortum bağlanmaktadır. Gider sularının akıtılacağı yer belirlenerek peteklere su basılır. Petek temizliği alt boru sistemleri ve üst boru sistemleri olarak iki yönden temizlenmektedir. Tesisat içerisindeki kirli sular ve pisliklerin çıkartılması sağlanır. Petek temizleme kimyasalı ilave edilerek tesisatın donanımlı bir şekilde temizlenmesi için Bağcılar kombi arıza servisi petek temizliği hizmeti gerçekleştirilir. Son olarak koruyucu sıvı ilave ederek tesisata su verilir. Uzun süre koruyucu sıvı ile tesisatın korunması ve verimli çalışma gücüne sahip olması amaçlanır. Peteklerin havası alınarak petek temizleme işlemi müşterinin de onayı ve kontrolü ile sonlandırılmaktadır.

Kombi Bakımı ve Petek Bakımının Önemi

Kombi servislerinin verdiği hizmetler içerisinde önemli bir yere sahip kombi bakımları kullanıcıların kesintisiz kombi kullanımına sahip olmalarında etkili olmaktadır. Kombi bakımlarında da petek bakımlarında da cihazın yenilenmesi ve çalışma performansının artması sağlanmaktadır. Kombinin kullanım ömrü uzatılmaktadır. Verimli çalışabilme performansına sahip kombilerden yakıt tasarrufu sağlanırken ve yüksek düzeyde ısıtma niteliği kazandırılır. Can güvenliğinizin korunması ve yaşam alanlarınızın kontrol altında tutulması açısından Bağcılar kombi bakım servisi hizmetleri çok yönlü avantajlar sunmaktadır. Büyük arızalar ile karşılaşma durumu minimum seviyeye çekilmektedir. Bakım esnasında oluşmaya başlamış veya arıza oluşumuna meyilli bölgeler tespit edilerek bakım onarımlarının yapılması sağlanır. Böylece küçük çaplı tamirler ile arızaların çözümü kısa sürede gerçekleşir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın