0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Arçelik Kombi Servisi

298 kez okundu

Konforlu bir yaşam sürdürmek isteyen bireylerin hayatın her alanında ihtiyaç duyduğu hizmetlere zahmetsiz erişim sağlamak isteği her geçen gün daha fazla önemli hale gelmektedir. Kombiler bu özellikleri taşıyan ısınma sistemleri olarak çok tercih edilirliğe sahiptir. Satın alımından kurulumuna bakımından tamirine kadar gerekli olan tüm hizmetler Bağcılar Arçelik kombi servisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Her zaman daha iyi olmak ve sürekli yenilenerek gelişime açık bir duruş sergilemek firmanın duruşunu ortaya koymaktadır. Güler yüzlü personelleri, donanımlı araçları, haftanın her günü ve her saati acil destek ekibi ile müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır.

Kombi Petek Temizliği Ne zaman ve Nasıl Yapılır?

  • Kombi petekleri ısınmıyorsa,
  • Peteklerin üstü ısınırken altı ısınmıyorsa,
  • Kombi peteklerinin belirli noktaları ısınırken alt üst fark etmeksizin bazı noktaları ısınmıyorsa,
  • Kombi çalışırken peteklerden ses geliyorsa,

Peteklerden kirli su akıyorsa ve farklı sorunlar dâhil olmak üzere kullanıcıların bu sorunlar ile karşılaşması durumunda Bağcılar Arçelik kombi petek bakımı hizmeti alması önemle bildirilmektedir. Petek bakımında özel petek temizleme makinesi kullanılmaktadır. Peteklerin içerisine tazyikli su verimi sağlanarak petek içerisindeki pis suyun atılması ve pisliklerin çıkması amaçlanmaktadır. Sonrasında petek temizleme kimyasalı da denilen ilaç kullanılarak kalıplaşmış ve peteklerin tıkanmasına neden olmuş kirlerin çözünerek temizlenmesi sağlanır. Böylece peteklerin verimli çalışması için engel teşkil eden durumlar ortadan kaldırılmış olmaktadır. Son olarak koruyu sıvı ilavesi ile peteklere temiz su verilmekte ve peteklerin havası alınarak petek bakımı tamamlanmaktadır.

Kombi Bakımının Önemi

Kombi bakımlarının önemi ciddi arızaların ortaya çıkması ve can güvenliğini yok etmesi gibi durumlar için oldukça önemli bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Can güvenliğinin tehdit altına girmesinin yanı sıra telefi edilmez kombi arızalarına da neden olabilmektedir. Bu sorunlar da kullanıcılar için oldukça olumsuz durumlar olmaktadır. Kombilerin verimli çalışması ve uzun yıllar kullanılabilmesi için Bağcılar Arçelik kombi arıza ve bakım hizmetinin yılda bir kez alınması avantajlı olacaktır. Verimli ve düzenli çalışma potansiyelinin sürekliliği için kombi bakımlarının ihmal edilmemesi gerekir. Verimli çalışan kombiler düşük derecede bile ısınmayı sağlayabilir. Bu nedenle kombi bakımlarının yaptırılması aynı zamanda tasarruf etmeniz için de etkili olacaktır.

Kombi Kullanımında Nasıl Tasarruf Edilir?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere kombi bakımlarının zamanında yapılması öncelik tercihimiz olmaktadır. Kombi ömrünü uzatarak oluşması muhtemel arızaların kombi bakımında fark edilmesi ve Bağcılar Arçelik kombi tamiri işleminin uygulanması arıza büyümeden yok edilmesine imkân tanımaktadır. Ayrıca kapı ve pencerelerin PVC kaplama olması, kullanılmayan odaların vanalarının kapatılması, dış cephe ısı yalıtımının yapılması, termostatik vana kullanılması, geceleri derecenin daha düşük seviyelere çekilmesi, sıcak havalarda kombi derecesinin düşürülmesi, seyahatlerde kombilerin kapatılması veya uyku ayarına alınması gibi günlük hayatta karşılaşılan durumlar doğrultusunda kombilerden tasarruf edilebilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın