0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Bağcılar Airfel Kombi Servisi

329 kez okundu

Kombilerin hayatımızdaki yeri ve önemi düşünülerek verdiğimiz kombi hizmetleri ile kullanıcıların kolay ve rahat bir ısınma teknolojisi ile hayatını kolaylaştırması için çalışmaktayız. Her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan konforlu bir hayat tarzında kombilerin yeri doldurulamayacak bir konuma yükselmektedir. Son derece pratik bir kullanıma sahip olması yönüyle tercih edilirliğinin artması Bağcılar Airfel kombi servisi ihtiyaçlarını da arttırmaktadır. Her an arızalar ile karşılaşılması düşünülerek 7/24 acil servis ekibi hazır tutulmaktadır. Kış aylarında arıza meydana getirmesi ciddi olumsuzluklara yol açabileceği için tedbirinizi almanız ve kış mevsimi öncesi kombi bakımlarınızı yaptırmanız önem arz etmektedir.

Kombi Petek Temizliği

Kombi petek temizliği ve kombi bakımı uzun ömürlü bir kombi kullanımı için oldukça önemli olmaktadır. Zamanında ve işinin ehli bir firmadan alınacak hizmetler kaliteli hizmet alımında etkili olmaktadır. Bu nedenle kombi bakımlarında ve petek bakımında alanında uzman firmalardan destek alınması ihtiyaçların beklentileriniz doğrultusunda gerçekleşmesinde etkin rol oynamaktadır. Kombi petek temizliği hizmeti için ilk olarak kombi petek temizleme makinesi, petek kimyasalı ve gerekli tüm malzemelerin hazırlanması gerekmektedir. Petekler ve boru sistemi içerisinde birikmiş kireç ve benzeri pisliklerin temizlenerek Bağcılar Airfel kombi petek bakımı hizmetinin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Petek temizleme makinesi ile petek içerisine tazyikli su basılarak içerisindeki pisliklerin dışarı atılması sağlanarak petek kimyasalı katılmaktadır. Petek kimyasalı kalıplaşmış kireç benzeri kirlerin çözünmesini sağlar. Sonrasında petekler içerisinden temiz su akana kadar petekler yıkanır. Peteklerin havası alınarak tekrar temiz su ilavesi yapılır. Petek temizliği işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Kombiden Tasarruf Etme Yolları

Kombi kullanımında tasarruf etmek kombilerin kullanım ömrünü uzatmak ile başlamaktadır. Kombiler verimli çalışıp ihtiyaç duyulan ısıyı sağlayabilecek potansiyelde olduğu sürece avantajlı olunmaktadır. Bu nedenle öncelikle kombilerin verimli ve sağlıklı çalışabilmesi için Bağcılar Airfel kombi arıza ve bakım hizmetlerinin düzenli ve zamanında alınması gerekli olmaktadır. Diğer taraftan verimli çalışan kombiler düşük derecede bile ısıtma niteliğine sahip olacak ve düşük derecede ısınmanın keyfini çıkarırken de tasarruf etmeniz sağlanacaktır. Ancak binanın dış cephesine ısı yalıtımının yapılması, kapı ve pencerelerin çift camla kaplanması veya plastik sünger kullanımı da bu ısının düşük derecede bile etkili olması için gereklidir. Ayrıca termostatik vana kullanımı, geceleri kombi derecesinin düşürülmesi, uzun seyahatlerde kombinin uyku moduna alınması veya kapatılması gibi durumlarında göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Kombi Bakımları İhmal Edilirse Ne Olur?

Kombi bakımları ihmal edilirse, ansızın ortaya çıkan arızalar, enerji tüketimi yapmasına rağmen ısıtmayan kombiler, kendini bile ısıtamayan petekler ve benzeri olumsuzluklar silsilesi birbirini kovalayacaktır. Bu durumlar ile karşılaşmamanız hatta kombinizi değiştirmek zorunda kalmamanız için Bağcılar Airfel kombi tamiri ve bakım çalışmalarını yaptırmanız gerekecektir. Düzenli bakımlar kombilerde oluşmaya yüz tutmuş arızaların erken fark edilmesini ve arızların büyümeden önlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca verimli çalışan uzun yıllar kullanabileceğiniz kombilere sahip olabilmenizde de etkili olacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın