0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Vaillant Kombi Servisi

331 kez okundu

Kullanmakta olduğumuz cihazların arızaya durumuna geçebilmesi ya da çalışmaz hale geldiği zamanlarda herkesin aklına gelen ilk şey güvenebileceği bir firmadan destek almasıdır. Bazı cihazların bozulması halinde ileriki süreçlerde tamir işlemi için bir erteleme yapılabilmektedir. Fakat bazı araçların bozulması halinde tamiri için beklemek o kadar da kolay değildir. Bu cihazlar genellikle sürekli kullanım gösteren cihazlardır.Bucihazlardanbirsi olan kombide hayatımızı kolaylaştıran kurulumu ve kullanımı kolay olan bir cihazdır. Neredeyse tamamen otomatik olarak ayarlanan modlarda Çalışma performansı gösteren kombiler özelikler soğuk havalarda durmaksızın çalışarak evdeki ısınma ihtiyacını girdermektedir. Kombilerin evlerde kullanılması evdeki sıcak suyun ve ısınmanın tamamen kombiden beklenilmesine yol açtı. Böyle bir durumda kombilerin bozulmasıda hemen tamir işlemi yapılması gerektiğini göstermektedir. Kombilerin tamiri ileriki tarihlere ertelenemez bir cihaz olması ise güvenilir firmalardan hemen yardım alma mecburiyetini doğurmaktadır. Avcılar Vaillantkombi servisi hizmeti ile kombilerinde arıza olan vatandaşlarımıza yardım etmekteyiz. Bu hizmeti veren firmamız kullanıcıların bizi arayarak ya da firmamıza gelerek problemlerini dinleyip daha sonra kombiyi inceleyip oluşan arızanın nedeni ve nasıl giderileceği hakkında fikirler üreterek en kısa sürede bir çözüm üretmeye çalışılmaktadır.

Firmamızın kullanıcılarına önermekte olduğu konulardan birisi kombilerinin çalışma standartları hakkında bilgi sahibi olmaları ve zamanı geldiğinde bakımının geciktirilmeden yapılmasıdır.

Kombilerin bakımının yapılmasının avantajları hakkında bilgi verecek olursak;

  • Kombilerin kullanım ömrünün uzaması sağlanmaktadır.
  • Kombilerin arıza durumuna düşmesinin önüne geçilmektedir.
  • Kombilerin istenilen kapasitede tam performans çalışması sağlanmaktadır.

Avcılar Vaillant kombi tamiri hizmeti veren firmamızın kombi kullanıcılarına vermiş olduğu öneriler haricinde oluşabilecek her türlü kombideki bozulmaların giderilmesi için hizmet vererek müşterilerimizin kombilerinden en erken zamanda faydalanabilmeleri için kaliteli bir çalışma yürütmekteyiz.Kombilerin çalışır durumda olduğu bakıma ihtiyaç olmadığı anlamına gelmez.

Kombi filtresinde meydana gelen tıkanmaların sonuçları;

  • Kombinin istediği değerlerde suyu pompalayamaması
  • Performansta düşüşler
  • Makinenin parçalarında aşınmalar gibi farklı problemler oluşabilmektedir.

Avcılar Vaillant kombi bakımı hizmeti kombinin devamlı olarak sağlıklı bir şekilde çalışması için gerekli olan en büyük adımın atılmasını sağlanılmaktadır.

Kombilerin bakım işlemleri kombinin sorunsuz bir şekilde çalışmasına ne kadar yardımcı olsuda kombilerin kendisine bağlı olan peteklerin bakımıda yapılmalıdır. Aksi takdirde, peteklerin içindeki suyun kombinin parçalarına zarar vererek kombi bakının yetersizgelmesine neden olacaktır. Avcılar Vaillant petek bakımı hizmeti ile peteklerin kombiye verebileceği zararı ve kombinin performansına olan etkilerinin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Peteklerin bakımının yapılmasının faydaları;

  • Peteklerin istenilen ısı değerlerine ulaşabilmesi
  • Peteklerin bazı bölgelerinde hava olduğu için petekler hem suyun devirini etkilemekte hem de istenilen ısının elde edilmemesine sebebiyet verebilmektedir.
  • Peteklerde kirli su bunuyor ise her su devirinde bu suyun kombiye uğrayarak kombinin de zarar görmesine neden olmaktadır.
  • Kombiye bağlı olan her türlü tesisat elemanının sorunsuz bir şekilde çalışması kombinin kullandığı yakıtın boşuna gitmemesini sağlamaktadır


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın