0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Prothem Kombi Servisi

157 kez okundu

Evlerin ısınması ve sıcak suyun karşılanması eski zamanlardan beri hayatımızda önemli bir rol oynamayı başarmıştır. Kömür ya da diğer yakıt türleri ile evlerin ısıtılması için sürekli olarak beden gücünden yararlanmanın gerektiği zamanlarçokda geride kalmadı. Yakın zamanda doğal gazla tanışmamız ve evlerime kadar gelmiş olması bizi birçok yükten kurtarmış olup hayatımızı daha kolay yaşanabilirbir hal alması için çok büyük faydalar sağlamıştır. Evlerin tu tesisatı, elektrik tesisatı ve gaz tesisatının bitip gerekli kuruluşlardan onay alınması galinde kombiler çalışır hale gelebilmiştir. Kombilerin çalışır hale gelebilmesi için kurulumu ve kullanımı hakkında belli başlı herksin bilindiği bir bazı bilgiler vardır. Fakat sorunların yaşanması halinde birçok firma kombi kullanıcılarının imdadına yetişmektedir. Firmamız da bu firmalar arasında yerini alıp işin en kaliteli biçimde yaparak herkesin yardımına yetişmeye çalışmaktadır.  Avcılar Prothem kombi sevisi hizmeti sayesinde mağdur durumdaki tüm kombi kullanıcılarının problemlerinin hızlı bir şekilde hal edilerek endişelerinin giderilmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Kombilerinkullanıcılar tarafından bilinçli bir şekilde kullanılması kuşkusuz kombinin ileriki zamanlarda oluşturabileceği problemlerin önüne geçmede en büyük etken olacaktır.

Avcılar ProthemKombi Tamiri

Kombiler suyu ısıtma işlemi için doğal gazı yakma bölümüne alarak tüketir ve böylece haznesine gelen suyu ısıtma işlemini gerçekleştirebilmektedir. Kombilerin sahip olduğu teknik özellikler kombinin yararına olacak şekilde tasarlandığından dolayı kombideki herhangi bir olası problem için kombi kendisini korumaya alarak arıza moduna geçerek göstergesinde belirli simgeler göstermektedir.  Örneğin sisteme bağlı olan gaz pedalı eğer açık değilse ve kombinin ısınma butonu açık halde ise kombinin çalışması mümkün olmayacağından dolayı kombi çalışmayacak ve arıza verecektir.

Uygun kapasitede cihazların seçilmesi;

Kombiler ısıtma kapasitelerine göre değişiklikler göstermektedir ve bu değişiklikler baz alınarak kombi seçilimi yapılmalıdır. Kombilerin genel olarak ısıtma kapasiteleri 20,000 kcal/h ile 24,000kcal/h aralığındadır. Bu değerlere sahip olan kombiler kullanılmak istenilen alanlar ile karşılaştırılarak doğru seçim yapılmalıdır.

Avcılar Prothem kombi tamiri hizmeti veren firmamızın konu ile ilgili sahip olmuş olduğu bilgiler doğrultusundan yola çıkarak kullanıcıların kombilerindeki arızaların neden kaynaklandığı ile ilgili hızlı bir tespit yaparak tamir süresinin en aza indirilmesi sağlanmaktadır. Kombilerin tamir süresi kullanıcı için büyük bir önem taşımaktadır. Bu konunun üzerinde durarak kişi mağduriyetini ortadan kaldırmak için firmamız hem kaliteli hem de hızlı bir tamir işlemi yapmaktadır.

Avcılar Prothem kombi bakı hizmetide vermiş olduğumuz ek hizmetler arasında sunularak kişilerin firmamızdan her türlü faydayı alabilmesi sağlanmaktadır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise petek bakımının yapılmasıdır.

Petek Bakımının Önemi;

Peteklerin temiz su içermesi kombilerin sağlıklı bir şekilde çalışması için gerekli olan en önemli unsurlardan birisidir. Avcılar Prothem petek bakımı hizmeti ile peteklerdeki hava alma ya da kirli su gideme gibi işlemler de vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın