0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Avcılar Petek Kombi Temizleme

335 kez okundu

Sıcak havaların geçmesi ile evlerimizde kullandığımız kombilerin çalışma sürelerinde de bir artış oluşmaktadır. Kombilerin yakıt olarak gazı kullanarak sıcak suyu evin içinde istenilen tüm alanlara dağıtabilme yetisine sahip olan bir araçtır. Bu sebepten dolayı kombilerin evdeki iş yükü de oldukça fazladır. Kombilerde olası bir aksaklık evdeki tüm düzenin etkilenmesine neden olacaktır. Avcılar petek kombi temizlemeişlemleri ile ayrıca onarım işlemlerini büyük bir özenle yamaktaoluğumüşterilerimizin mağduriyet hallerinden kısa sürede kurtulmalarını sağlamaktadır. Kombiler evdeki tesisattan gelen suyu petklerin için sürekli olarak devir ederek peteklerin evi ısıtma işleminin yerine getirmesinde rol oynamaktadır. Hal böyle iken petekler ile kombiler bir bütün olarak çalışmaktadır. Kombi kullanımında herhangi bir aksaklığın oluşmaması için gerekli olan tüm tedbirlerin alınması ve gereken özenin gösterilmesi gerekmektedir.

Avcılar petekkombi bakımı işlemlerini gerçekleştiren firmamız kombilerin en sağlıklı şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Kombilerin sıcak suyu devir etmesi ve bu suyun zaman içinde kirlenmesi kombilerde arızaların meydana gelmesine sebebiyet vermektedir. Bu sorundan kurtulmanın en uygun yolu kombilerin ve peteklerin temizleme işlemlerinin yapılmasıdır. Zaman için de kirlenen su kombideki boruların ve haznesinin içinde birikim yaparak kombinin istenilen sonuçlarda bir ısıtma işlemi yapamamasına ve ayrıca kombilerin daha çok yakıt tüketmesine de sebep olmaktadır.

Avcılar petek kombi temizleme işlemi ile kombilerinizin bu sorunlardan kurtulmasını sağlayabilirsiniz.    Petekler zaman içinde içersine hava kaçırma riski bulundurmaktadır. İçine hava kaçan petekler ise kombinin devirini yapması gereken su miktarında değişiklik göstermesi ve tıkanıklık gibi sorunlaş oluşturmasına neden olabilmektedir.

Kombilerde meydana gelebilecek sorunlar ve kaynakları,

Gaz kaçağı,

Gaz kaçağı olduğu durumlarda kombiler kullanacakları yakıtın daha alt seviyede bir yakıt kullanmak zorunda kalacağından istenilen sonucu vermesi de beklenilir bir durum değildir. Ayrıca gaz kaçağın ev içinde patlama riskinin de olması ayrıca bir tehdit unsuru olarak alıgalnmalıdır.

Elektrik kontrolü,

Elektrik voltaj değeri eğer stabil değilse kombinin bozulması yüksek bir ihtimal içermektedir. Kombinin dalgalı bir elektrik kaynağından göç alması yanması ya da farklı teknik sorunların oluşmasındaki en önemli sebepler arasında yer almaktadır.

Peteklerin oluşturabileceği sorunlar hakkında bilgi verecek olursak,

Peteklerin içindeki suyun kirliliğinin artması ya da peteklerin içinde havanın bulunması peteklerdeki başlıca sorunlar arasında yer almaktadır. Bu sorun kendiliğinden düzelen bir sorun olmadığından bakımı ve onarımının kesinlikle bilirkişiler tarafından yağılması gerekmektedir. Firmamız bu tür sorunlarla karşılaşan ailelerin problemlerinin giderilmesi açısından büyük bir hizmet çalışması yürütmektedir.

Avcılar petek kombi temizleme hizmeti müşterilerimizin kış aylarında kombi ve petek sorunlarının giderilmesi için müşterilerimizin bizimle iletişime geçmeleri halinde deneyimli kadromuz sorunun olduğu yere giderek mağduriyet durumun en erken sürede ortadan kaldırılmasını sağlamaktadırlar. Ekibimiz de bulunan elamanların işinde usta olmaları sorunların nedenlerini anlamaları ve ileriki zamanlar için kişilerin benzer sorunlar yaşamamaları için kaliteli bir çalışma göstermektedirler.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın