0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Lambert kombi Servisi

334 kez okundu

Havaların soğuması ile birlikte herkesin evlerinde dikkat ettiği ilk unsur ısınmadır. Günümüzde ısınma işlemi doğalgazı yakıt olarak kullanan kombilerin sayesinde gerçekleşmektedir. Kombilerin sağlıklı bir şekilde çalışması gerekmektedir. Aksi takdirde kombilerde oluşan arızalar evlerin soğuk kış aylarında soğumasına ve başlıca birçok sorunu da arkasında getirmesine sebep olabilmektedir. Kombilerin sağlıklı bir şekilde çalışması için dikkat edilmesi gereken en önemli unsur kombilerin bakımlarının yapılmasıdır. Firmamız kombi kullanıcılarının yaşadıklarısorunlar için hizmet vermektedir. Avcılar Lambert kombi servisihizmeti ile işinde tecrübeli çalışanları ile gerekli çalışmaları zamanında yapabilmektedir. Kombilerin zamanla problemli bir hale gelmesinin altında yatan sebeplerden söz edecek olursak,  havaların çok soğuk olduğu bölgelerde ya da kış aylarında sıcaklığın çokça düştüğü zamanlarda kombilerin kullanımındaki sıklıkta artmaktadır. Buda kombilerin içindeki parçaların açınmasına yol açabilmektedir. 

Tesisatlardaki hatalar,

Kombi ile tesisatlar evde tek bir parça halinde çalıştıkları için tesisattaki sorunlar direkt olarak kombileride etkilemektedir. Tesisattan gelen suyun basınç durumu kombinin alması gereken basıncın sütünde ya da altında olduğu takdirde kombinin işleyişinde sorunlar oluşturmaktadır. Kombinin istenilen ısıyı verememesi ve daha fazla yakıt kullanarak yüksek bir maliyet çıkarmasıda bu sorunlar arasında gözle görülür bir yere sahiptir.

Kullanıcıların kombi hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmamaları,

Kombi kullanıcıları kombiyi açtıklarında direkt çalışacağı hatasına düşerek gaz pedalını açmayı ihmal edebilir ya da unutabilirler. Böyle bir durumda kombi arıza seçeneğine giderek çalışmayı durdurur.

Voltajdaki dalgalanmalar,

Kombilerin ihtiyacı olan voltajı karşılamak için bağlı olduğu tesisattan gelen elektriğin değerindeki değişiklikler kombi arızasına neden olan önemli sebeplerden bir tanesidir. Elektriğin gidip gelmesi durumunda kombinin kapalı konuma gelmesinde büyük yarar vardır.

Kombilerde oluşan arızalar için tamir hizmetini firmamız büyük bir özenle yerine getirmektedir. Avılar Lambert kombi tamiri hizmeti ile halkımızın soğuk kış günleri evlerindeki kombi sorununun en etkili şekilde çözülmesi adına gerekli tüm alışmalar zamanında yapılarak müşteri memnuniyetimizden ödün vermemekteyiz.  Kombiler de oluşan sorunların tekrarlanmaması için kombi tamirini yapacak olan kişilerin olabildiğince bilgi sahibi olması sorunun sıklığının da ortadan kalkmasına sebep olmaktadır. Deneyimli kadromuz olası tüm kombi arızaları ile ilgilendiğinden dolayı sorunların halledilebilmesi açısından müşterilerimizin mağduriyet durumlarının ortadan kalkmasında büyük bir rol oynamaktadır.

Kombi kullanıcılarının içine düştükleri en büyük yanılgı kombilerin sorunsuz bir şekilde yıllarca çalışacağı düşüncesidir. Kombiler sürekli olarak aynı suyu kullandıkları için suyunda zamanla bozulması en olağan durumlardan bir tanesidir. Kombilerin kullandıkları suların kirlenmesi kombi haznelerinin ve borularında bir takım birikmelere neden olabilmektedir. Bu sebepten dolayı kombilerin yıl içinde belirli zamanlarda bakıma ihtiyacı vardır. Firmamız sadece arıza durumu için değil kombilerin bakımları konusunda da hizmet vermektedir. Avcılar Lambert kombi bakımı hizmeti ile kombilerin çalışma koşullarında iyileştirilmeler yapılmaktadır.

 Firmamız sadece kombiler değil kombilerin bağlı olduğu peteklerin temizlenmesi ve bakımı içinde ayrı bir şekilde hizmet vermektedir. Avcılar Lambert petek bakımı hizmeti ile firmamız peteklerdeki hava boşlukları ve oluşan kirin alınması gibi petek bakımı işlerini de özenle yapmaktadır.
BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın