0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Avcılar Kombi Petek Temizliği

269 kez okundu

Hayat standartlarımızın iyileşmesi ile birlikte bir çok gereksinimimizi daha kolay yollarla halledecek hale geldik. Hayatımızı kolaylaştıran evlerimizde sıcak suyun kolayca erişilecek noktalarda olması ve evlerdeki ısınma ihtiyacını karşılamak için kombiler büyük bir önem taşımaktadır. Kombilerin evlerdeki bir çok ihtiyacın pratik bir şekilde hal edilmesine yardımcı olması her evde bulunmasınıda zamanla sağlamıştır. Fakat kombiler de her malzeme gibi sıklıkla kullanıldığından dolayı bozulma yada arıza verme durumuyla karlılaşabilmektedir. Kombilerin arıza verdiği zamanlar genellikle kış aylarına denk gelmektedir. Bunun sebebi ise kış aylarında kombinin kullanım sıklığının artmasıdır.  Kombilerde oluşabilecek her türlü bakım, onarım ve temizleme işlemleri firmamız tarafından karşılanabilmektedir. Avcılar kombi ve petek temizleme hizmeti ile müşterilerimizin sorunlarından kurtulmaları gerekli tüm destek verilmektedir.

Kombiler su ihtiyacını evdeki tesisatlardan karşılamaktadır. Bu sebepten dolayıda tesisattaki her hangi bir sorun kombinin de zarar görmesine sebep olabilmektedir. Genel olarak kombilerin arıza vermeleri bağlı oldukları peteklerlede ilgili olmaktadır. Peteklerin içindeki suyun temizliğini yitirmesi ve zaman içinde aynı suyun sürekli kullanılması kombide bir takım arızaların oluşmasının önünü açmaktadır. Avcılar kombi petek temizleme hizmeti ile olası sorunların önüne geçmek en iyi tedbir seçeneklerinden olmaktadır. Kombilerin kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı unsurlardan bahsedecek olursak;

Kombilerin zamanında temizliğinin yapılmaması;

Kombiler çalıştıkları süre içinde sürekli olarak dışarıya bir kirlenmiş hava salınımı yapmaktadır. Kirlenmiş hava partiküllerinin zamanla kombinin dışarıa bağlı olan bacasında birikmesi ise kombinin dışarıdan yeteri kadar oksijen almasını engellediği gibi zaman içinde atık havanın dışarıya verilmesi konusunda dazorluklar meydana gelebilmektedir. Bu tarz sorunların oluşması kombinin istenilen değerlerde çalışmasına engel olacaktır.

Kombinin etrafının çok sıkı bir şekilde sarılması;

Kombiler çalışma durumunu sürdürmek için dışarıdan oksijen almaları gerekmektedir. Ancak dışarıdan yeteri kadar oksijen alamayan kombilerin kullandıkları yakıt miktarıda daha fazla olmaktadır.

Peteklerin bakının ve içindeki havanın alınmaması;

Peteklerin içindeki havanın alınmaması peteğin çalışmaz hale gelmesine neden olmaktır. Buda kombinin evdeki ısıyı istediği değerlere çıkarmamasına neden olacaktır.

Avcılar kombi petek temizleme servisi hizmeti sayesinde bir çok müşterimiz yıl içinde karşılaşabilecekleri sorunların ortadan kalkması sağlanabilmektedir.

Firmamızın kazanmış olduğu tecrübeler doğrultusunda yapılan temizleme işlemlerinin faydaları hakkında söz edecek olursak;

kombilerin temizlenmesinin ilk avantajı istenilen kapasitede çalışmayı sürdürülebilir bir halde olmadır. İkinci bir sebep ise kombilerin temizlenme ve bakım işlemlerinin yapılmaması kombilerde zaman içinde aşınmalar ve tıkanmaların meydana gelmesine neden olmaktadır.  Bir temizleme işleminin bir başka avantajı ise kombinin çalışma konusunda rahat olması fazladan yakıt kullanımının önüne geçebilmesidir. Kombilerin açılmış olduğu derecelerde yeteri kadar ısıtma yapmaması derecenin dahada artırılmasına neden olacaktır. Yüksek derecede daha az verimin alınması ise daha çok yakıtın kullanılması anlamına gelmektedir.

Avcılar kombi petek temizliği işlemi ile müşterilerimizin en kaliteli şekilde yardım almaları sağlanmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın