0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Kombi Arıza

162 kez okundu

Günümüzde birçok ev sıcak su ve ısınma gibi ihtiyaçlarını kombi yardımı ile yapmaktadır.  Evlerdeki ısınma ve sıcak su ise sürekli kullanıldığı için devamlılığınınolmasıda çok önemli bir unsurdur. Bu tür ihtiyaçlarımızı gidermek için evlerimiz yerleştirdiğimiz kombilerin düzgün bir şekilde çalışması birçokfaktörden etkilenmektedir.  Olası bir arıza durumunda firmamız bize ulaşıp yardım isteyen kişilerin problemlerini ortadan kaldırmak için gererken tüm hizmetleri vermektedir. Avcılar kombi arıza müşterilerinin soğuk kış günlerinde kombilerinden mahrum kalamamaları adına hızlı bir çalışma yürütmektedir.

Kombilerin kullanım şekli, bağlı oldukları tesisatlar, kombi, bacaları ve bunun gibi birçok etken faktör kombilerin zaman içinde arıza vermesine neden olabilmektedir. Kombilerin oluşan sorunları ele alacak olursak,

Baca tıkanıklıkları;

Kombiler yakıt olarak doğal gaz kullanmaktadırlar. Bu sebepten dolayı gazın yanmasından sonra açığa çıkan kirli gaz bacalardan dış ortama verilmektedir. Zaman içinde bacaların tıkanmasıda olası bir durumdur. Bacalardaki tıkanma kombi performansını etkilediği gibi istenilen değerlerde sıcak suyun karşılanmasıda oldukça zor bir hale gelmektedir.

Kombilerin temizliğinin yapılmaması;

Kombiler zaman içinde ısınma için kullandığı suyun kirlenmesi ile borularında ve teçhizatlarında tıkanmalar ve aşınmalar meydana gelebilmektedir. Bu tarz sorunlar için firmamızın yetkili çalışanları kombinin tam performansta çalışması için gereken bakımı yapmaktadır.

Elektrik kontrolü;

Elektriğin sürekli geldiği gittiği evlerde ya da kombinin bağlı olduğu şarteldeki elektrikte ki olası sorunlar kombi de büyük arızaların meydana gelmesine sebebiyet verebilmektedir.

Avcılar kombi arıza hizmetiyle siz değerli Müşterilerimizin kombileri hakkında yaşayabileceği tüm sorunlarının ortadan kalkmasını sağlamaktayız. Kombiler özellikle kış aylarında kullanımsıklık miktarı oldukça artmaktadır. Sürekli olarak kullanılan her malzemenin arıza oluşturabilmesi de yüksek bir ihtimal haline gelmektedir. Bu sebepten dolayı kombilerin ideal seviyelerde çalışabilmesi için kombilerin kullanım koşullarının üstünde olmaması gerekmektedir.

Bir evin ısıtma işlemini yaparken kombilerin seçimi büyük bir önem arz etmektedir. Kombilerin ısıtabileceği su derecesi ve pompalayabileceği su miktarıda kombiden kombiye değişiklik göstermektedir. Taşıyabileceğinden fazla yükse maruz kalan kombilerin zaman içinde tükenerek arıza vermeside seçilmiş olan kombi modelinin yanlış olmasından kaynaklanmaktadır.

Avcılar kombi arıza hizmeti veren firmamız sorunların doğru tespiti ve en uygun şekilde giderilmesi için deneyimli elemanlarımızın çalışmaları ile müşterilerimizi memnun etmektedir.  Kombilerin sağlıklı bir şekilde çalışması düzgün bir şekilde çalışan tesisatada bağlıdır. Binadaki tesisatlar ile kombiler bir bütün olarak çalışmaktadır. Bu sebepten dolayı tesisattaki herhangi bir sorun veya aksaklık kombiyi direk etkilemektedir.

Avcılar kombi arıza hizmeti ile kombilerinizin tamir işlemi yapılmakta ve arızaya neden olan tüm sorunlarda ortadan kaldırılmaktadır. Kombilerin sağlıklı bir şekle çalışması kullandıkları yakıtında daha tasarruflu bir şekilde kullanılmasını sağlayarak kişilerin bütçelerinde kara geçmeleri ayrı bir avantaj olarak görülebilmektedir.  Firmamız kombilerdeki arızaların tespiti işinde uzmanlaşmış kadrosu ile tamir işlemlerini en kısa sürede yerine getirebilmektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın