0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Eca Kombi Servisi

414 kez okundu

Hayatımız sürdürmek için yaşadığımız evlerde çalışan aletlerin kolaylık sağlamaları açısından büyük bir katkıları bulunmaktadır. İster mutfakta ister banyoda neredeyse tüm işlerimiz programlanmışmakineler tarafından yapılmaktadır.  Bu cihazlar arasında kombi en önemli malzeme olarak nitelendirilirse yerinde bir deyim olacaktır. Kombilerin sıcak suyu ve ısınmayı sağlayabilir halde olması hayatımızı çok daha kolay hale getirerek bizi birçok yükümlülükten kurtarmaktadır.  Doğal gaz ile tanışmamızın ardından hayatımıza girerek yerini koruyan kombilerin herhangi bir aksaklığı da sağladığı birçok yarardan mahrum kalmamıza yol açacaktır. Her malzemenin bozulur hale gelmesi olası bir durumdur.  Zaman içinde kazanmış olduğumuztecrübeler ile kombilerin bakımı ve onarımı gibi işlemlerin hizmetini değerli müşterilerimize vermekteyiz. Avcılar ECA kombi servisi ile vermiş olduğumuz hizmetin tüm kombi kullanıcılarının kaliteli bir çalışma ile buluşması adına en güvenilir ve kaliteli şekilde sürdürülmektedir.

Bilindiği üzere bir malzemenin kullanım sıklığı nekadar artarsa okadarbozulmaya meyilli hale gelir. Kombileri de çok çalışan cihaz konumuna koymak yanlış olmayacaktır. Sıcak suyun istenmesi halinde kombiler kendisine bağlı olan gaz borusundan gelen gazı yakarak sıcak suyun iletilmesini sağlamaktadır. Bu şekilde kombiler istenilen zaman suyun verilmesini sağlayarak sadece istenilen zamanlarda çalışmaktadır. Fakat kombinin bir diğer görevi sıcak su temini yapabilmesidir. Sıcak suyu temin etmesi önceden üzerinde bulunan düğmeler yardımı ile yapılarak istenilen değerlerde bir ısınma seyiri gözlenir. Fakat kombinin tüm bu istenilenleri yapabilmesi için en ideal şekilde çalışması gerekir. İdeal şekilde kombilerin çalışmamasının birçok sebebi olabilir. Bu sebeplerden bir kaçı hakkına bilgi verecek olursak,

Yaşadığımız eve uygun kombi seçimi;

Kombinin ısıtma kapasitesi hakkında bir araştırma yapılmalıdır. Kombiden istenilen performansın gerçekleşebilmesi için kombinin ısıtma kapasitesini de iyi bilmek gereklidir. Kombilerin genel olarak ısıtma işlemi sürekli değildir. Deviri yapılan su kombideki sensörlerce takip edilir. Ve ardından suyun istenilen değerlerden düşük olması durumunda kombi çalışarak ısıtma işlemi yapmaktadır. Fakat kombi kendisini aşacak kapasitede bir ev ya da ofiste çalışıyor ise sürekli olarak çalışır durumda olmasıdagözlenebilir.

Kombilerin sahip olduğu özellikler ile tesisatın uyuşmaması;

Tesisat ile kombi birbirine uygun değilse yani olması gereken su basıncı ile kombinin istediği basınç arasında bir uyumsuzluk var ise kombinin arıza vermesi olağan bir hale gelir.

Kombinin bakımının yapılmaması;

Kombi sürekli kulanım halinde olan cihaz sınıfında olduğundan dolayı bakıma ihtiyaç duyar bu bakım eğer yapılmaz ise gelecek zamanlarda sorunların oluşmasıda kaçınılmaz bir hal alacaktır.

Avcılar ACA kombi tamiri hizmeti ile kombilerin dış etkenlerden kaynaklı ya da farklı sebeplerden dolayı oluşmuş olan arızalar firmamızın yetkili çalışanlarınca ortadan kaldırılmaktadır.

Kombilerin tamir aşamasına geçmeden önce dikkat edilmesi gereken ve herkesin üzerinde durması gereken en önemli husus bakımdır. Avcılar ECA kombi bakımı hizmeti ile kombilerin en ideal değerlerini sürekli koruyup performansından bir düşüşün olmamasını sağlayarak arıza risklerini düşürmekteyiz.

Avcılar ECA petek bakımı hizmetini üstlenen firmamız peteklerdeki kirli su ve hava alınması gibi işlemlerin yapılmasında kaliteli bir işçilik göstererek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı her zaman hedeflemekteniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın