0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Delçavita kombi servisi

125 kez okundu

Kış aylarında soğuyan havalar ile birlikte hastalanmamak için evlerimizin sıcak olması bizim için büyük bir önem taşımaktadır.  Evlerimizdeki ısıyı ve sıcak su yükünü kombiler sahiplenmektedir. Kombilerdeki herhangi bir aksama gibi olası bir sorun birçokproblemidearkasında getirmektedir. Kombilerin en ideal şekilde çalışması ya da olası arıza durumları için gerekli hizmeti firmamız tarafından değerli müşterilerimizeverilmektedir.  Avcılar Delçavita kombi servisi hizmeti ile kombi ihtiyaçları ya da kombilerdeki sorunları çözmek adına çalımlalar yapmaktadır. Kombilerinkullanımı ile birlikte birçokkullnıcı eksik ya da hatalı bilgileri kombilerin zaman içinde arızalar yaşamasına neden olmaktadır.   Kombiler kullanılacakları evlere ve şartlara göre kendi arasında birçok çeşide sahiptir. Bu sebepten dolayı kombi seçimi yapılırken birçok faktör devreye girmektedir. Buda işi bilen kimseler tarafından yardım istenmesi gerektiğini mecbur kılmaktadır. 

Evlerdeki tesisatlardan kaynaklı sorunlar,

Kombiler kendi özelliklerine göre belirli litrede su alıp ve kendisine bağlı olan gazı yakarak ısıtma işlemi yapmaktadır.  Banyo ve mutfak gibi önemli yerlerde sıcak suyun tam istenilen değerlerde alınabilmesi için kombinin bağlı olduğu tesisatın doğrubir şekilde çalışması gerekmektedir.   Tesisattan gelen suyun basınç değeri kombinin basınç değerininde farklı ise kombiden istenilen ısının karşılanması söz konusu değildir. Bu durum ileriki zamanlar sorunların ortaya çıkacağını da ortaya koymaktadır.

Kombilerin çalışması için sisteme bağlanan elektrik sorunu,

Evdeki elektriğin gidip geldiği durumlarda kombilerin arıza durumuna geçmesi olasıdır.  Bu duruma benzer olarak kombiye bağlı olan elektriğin voltaj değerindeki düzensiz dalgalanmalar kombinin içindeki parçaların yanmasına sebep olabilmektedir.

Kullanıcılardan kaynaklı olarak ortaya çıkan en büyük sorun gaz pedalı,

Gaz pedalını açmayı unutup ardından kombiyi çalışır duruma getirmek kombinin dijital ekranında arıza göstergelerinin çalışmasına neden olacaktır.

Avcılar Dolevita kombi tamiri hizmeti ile evlerde ortaya çıkan kombi sorunları için tüm gerekli tamir işlemleri yapılarak müşterilermizin kış aylarından sıcaktan mahrum kalmaları engellenmektedir.  Kombilerdeki arızaların tamir işlemlerini en iyi şekilde yapabilme yetisine sahip olan firmamız işinin ehli olmuş olması sorunların teşhisininde çok kısa sürede yapılmasını sağlayarak daha hızlı bir şekilde çözümlerin üretilmesini sağlamaktadır.

Kombilerin tamir sürecine girmesinin engellenmesi için gerekli olan en büyük tedbir kombilerin yıl içinde bakımlarının aksatılmamasıdır.  Kombilerin çalışmaprensipleri özellikle peteklerin ısıtmasında kullandıkları sıcak sulardan kaynaklı olarak aynı suyu sürekli olarak devir etmektedir. Buda suyu zamanla kirlenmesine neden olmaktadır. Kirlenen su kombide birikmelere neden olur ve buda kombinin istenilen perfonmasın altında çalışmasına neden olmaktadır.  Avcılar Dolçevita kombi bakımı hizmeti ile kombilerin yıl içinde özellikle kış aylarında sorun yaratmasının önüne geçilmektedir. Firmamızın hizmet seçenekleri arasında peteklerin bakımıda vardır. Petekler ile kombi bir bütün olarak çalıştığından peteklerin bakının yapılarak içinin temiz olması sağlanıp kombinin istenilen ısıyı vermesi sağlanmaktadır. Avcılar Dolçebita petek bakımı işlemi ile müşterilerimizin en iyi şekilde hizmet almaları sağlanmaktadır

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın