0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Auer Kombi Servisi

154 kez okundu

Evlerimizde kullandığımız kombilerin kullanımıhakkında bildiklerimizin yeterli olmaması ya da yanlış biliye sahip olmamız kombilerimizde bir takım sorunların oluşmasına yol açmaktadır. Evlerin ısınması hem evlerde sağlıklı bir şekilde yaşamak hem debirçokfaaliyetingörülmesi için kombiler tarafından karşılanmaktadır. Kombilerimizin kullanımından doğan sorunlar ise evlerdekiyaşamımızın zorlaşmasına neden olmaktadır. Kombiler yıl içinde bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımın gerçekleşmemesi ise kombilerdin ileriki zamanlarda bir takım sorunları bize yaşatması kaçınılmaz bir hal almaktadır.  Firmamız kombi kullanıcılarının zaman içinde yaşayabildikleri her türlü sorun ile ilgili meşgul olup müşterilerimizin kombilerini eskisi gibi en iyi performansla kullanabilmelerini sağlamaktadır. Avcılar Auer kombi servisi hizmeti ile bizimle iletişime geçip yardım isteyen herkesin sorunları için gereken tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Kombilerin çalışma şartları gereğince arıza göstermeleri muhtemel bir durumdur. Fakat bu sorunların en aza indirgenmesi için dikkat edilmesi gereken bazı durumlar söz konusudur.

Kombiler yazları sadece sıcak su ihtiyacı için kullanılırken kış aylarında peteklerin ısınmasını sağlayarak evdeki ısı değerini korumaktadır. Böyle bir özelliğe sahip olan kombi hayatımızda büyük bir yer tutmuş duruma gelmiştir.

Kombililerdeki gaz kaçağı durumu;

Kombilerde gaz kaçağı boru bağlantı noktalarında olabilmektedir. Böyle bir durumda gazın kokusu içeri yayılacaktır. Alınabilecek ilk tedbir gazın vanasını dışarıdan kapatarak, olası problemlerin önüne geçilmiş olur. Firmamız bu tarz sorunların aciliyetinin farkında olduğundan dolayı en erken zamanda müşterilerimize yardımımız ulaşmaktadır.

Kombiye gelen suyun yetersiz olması;

Kombinin alması gereken suyun belirli bir basınç değeri bulunmaktadır.  Kombilerin yeterli kadar su alamadığı durumlarda çalışma durumunu bakarak pasif duruma geçmesine neden olabilecektir.

Kombilerdeki elektrik kaynaklı sorunlar;

Kombilerdeki elektrik bazlı sorunların en önemlisi kombinin bağlı olduğu yerdir. Eğer kombiye düzensiz bir elektrik dalgası gelirse büyük sorunların oluşmasına neden olabilmektedir. Elektriğin gidip geldiği durumda ise kullanıcılara verilebilecek en iyi öneri kombinin kapalı konumda kalmasını sağlamaktır.

Avcılar Auer kombi tamiri hizmeti ile müşterilerimizin kombilerinde oluşan hasarların giderilmesi için çalışmalar yapmaktayız.  Kombiler elektronik aletler sınıfından yer aldığı için bir takım teknik özellikleri bulunmaktadır. Ve bu teknik özelikleri sayesinde kendi sınıfı içinde farklı kategorilere ayrılmaktadır.  Kombilerin suyu itme gücü ya daısıtma gücüya da yoğuşmalı olma gibi birçok farklı özellikleri olabilmektedir. Bu özelliklere bakılarak evlerde kombilerin kullanılmasında büyük bir fayda vardır. Kombilerin dikkatli bir şekilde seçilmesi ise kombi yükünün azaltılarak daha rahat bir çalışma olanağı sağlamak açısından büyük bir öneme sahiptir.

Avcılar Auer kombi bakımı hizmeti veren firmamız müşterilerimizin kombilerinin ihtiyacı olan her türlü bakımın yapılmasını sağlamaktayız. Kombilerin bakının yapılması hep kombinin istenilen ölçülerde çalışmasını hem de kombilerin yakıt konusunda tasarruf etmesini sağlamaktadır.

Avcılar Auer petek bakımı hizmeti ile kombilerin bağlı olduğu ve birbiri ilişkili olarak çalışan petek bakım ve onarım işlemleri firmamız tarafından müşterilerimizin beğenisi kazanacak şekilde yerine getirilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın