0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Avcılar Alarko kombi servisi

237 kez okundu

Kullanmakta bulunduğumuz malzemeleri hakkında yeterince bilgi sahibi olup olmadığımız cihazlarımızın sağlıklı bir şekilde çalışması için en büyük önem gösteren unsur olarak ayılabilir. Buda bizim cihazlarımızın kullanımları için ne yapmamız gerektiğini bilmemizi sorunlu kılmaktadır. Cihazların hepsi geldikleri zaman kurulumu ve kullanımı için paketlerinde bir adet kullanım kılavuzu ile gelerek kullanıcıların yeteri kadar bilgiye sahipolmaları için okumaları gerekmektedir. Lakin herkes bu kitapçı eline alarak okumayıp cihazı kullanmaya hemen heyecanla başlamaktadır. Hal böyle iken cihaz ileriki zamanlarda bir takım sorunlar yaşayarak kişinin cihazındaki aksamaları ve problemleri anlaşılmamasıda olağan bir hal almaktadır. Bu sebepten dolayı kullanım kılavuzlarının önemini bir daha anlamak halinde bulunuyoruz. Kullandığımız ve evlerimizdeki en önemli cihazlardan biri olan kombilerin birçok işlevi bulunmaktadır.

Hemmutfaktahemde diğer su tesisatının bağlı olduğu yerlerde sıcak suyun sağlanması adına çalışan ve evin ısınması gibi işlemlerden sorumlu olan kombiler günümüzde yaşamımızın bir parçası olarak büyük bir önem taşımaktadır. Firmamız kombi kullanıcılarının yaşamış oldukları sorunların çözülmesi adına gereken tamir ya da bakım hizmetleri ile müşterilerimizin cihazlarının eskisi kadar iyi bir performans göstermesine çaba göstermekteyiz. Avcılar Alarko kombi servisihizmeti veren firmamız kombi kullanıcılarının bizimle iletişimleri halinde işinde tecrübeli elemanlarımız kombinin arılarını9n tespitini yaparak gereken tüm çalışma hizmetini kişilere sunmaktadır.Kombilerde kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar;

Kombilerin onarımının zamanında yapılması;

Kombiler arıza durumuna geçtiği gibi onarım işlemine girmeli yoksa aksi takdirdeilerikizamanlarda diğer parçalarında zarar görerek bozulmasına sebebiyet verebilmektedir.

Kombi göstergesindeki simgeler;

Bu simgelerin ne anlama geldiği hakkında bilgi sahibi olmak kombilerin ne tür bir problem yaşadığını hızlı bir şekilde anlaşılmasının en kestirme yoludur. Kombiler teknik cihaz kategorisine girdiği için herhangi bir problem ile karşılaştığı zaman kullanıcının önlem alabilmesi için bir takım harf ya da simgelerle kullanıcıları uyarır.

Avcılar Alarkı kombi tamiri hizmeti veren firmamız problemi yerinde inceleyerek çözümleri geliştirip bu çözümleri kombi kullnıcıları ile paylaşmaktadır.

Kombilerde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kombi bakımıdır. Kombilerin bakımı ne gibi yararlar sağlamaktadır,

Örnek olarak kombilerin filtrelerinde oluşan tıkanmalarını temizlenmemsi halinde kombideki parçaların aşınması gibi farklı sorunlarda ardı ardına gelmektedir. 

Avcılar Alarko kombi bakımı hizmeti veren firmamızın sağlamış olduğu kaliteli çalışmalar ardından kombilerin ileriki zamanlarda ki arıza riskleri ortadan kalkmaktadır.

Kombilerin bakım işlemleri bacaların temizliği, filtrelerin temizliği, boruların temizliği, teçhizatların kontrolü, haznelerin kontrolü ve bunun gibi birçok bakım işlemi yapılmalıdır. Aksi takdirde kombilerin ne zaman arıza verecekleri bilinmemektedir. Kombilerin arıza vermelerin bilindik en büyük sebebi tesisattan kaynaklanan ya da vaktinde yapılmamış olan bakım işlemleridir.

Avcılar Alarko petek bakımı hizmeti veren firmamız kombi bakının eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi için petek bakının da eksik bırakılmaması için peteklerdeki her türlü problemi gidererek müşterilerimizin memnun kalmalarını ve her işlem için farklı firmalara başvurmalarından kurulmalarını sağlamaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın