0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Aşiyan kombi servisi

428 kez okundu


Kombi Servisi Hakkında Merak Ettikleriniz

Her ne kadar kaliteli materyaller kullanılırsa kullanılsın zamanla teknolojik cihazlar da arızaya geçer. Arızaya geçen bu cihazların tek çözümü tamirdir. Firmamız Aşiyan kombi servisi kapsamında faaliyet gösteren beklentilerinizi karşılayabilecek hizmet ve çalışana sahip bir firmayız. Zamanla kullanımdan kaynaklı meydana gelen kombi arızalarınıza bakım hizmeti sağlayarak arızanın oluşmasını engellemek asıl hedeflerimiz arasındadır. Kombilerin arızaya geçmesinin en büyük nedeni zamanında yapılmayan bakımlardır. Bakım sırasında arızaya sebep olacak tüm materyaller detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Kombi servisi konusunda detaylı ve kaliteli hizmet anlayışına sahip firmamızın hizmetlerinden memnun kalacağınızı bilmelisiniz.

Kombi Bakımında Neler Yaparız?

Öncelikle kombi bakımları yılda iki defa aynı dönemlerde yapılmalıdır. Aşiyan kombi bakımı sırasında;

  • Kombi baca fanı kontrol edilerek temizlenir.
  • Peteklere biriken kirli su tahliye edilip temiz su doldurulur
  • Genişleme tankı kontrol edilir.
  • Bar basıncı ayarlanır.
  • Su sızdırmazlık kontrolleri yapılır
  • Kombi cihazı içinde olan bağlantı noktaları kontrol edilir.
  • Kombinin içi tamamen açılıp detaylı bir şekilde toz olan bölgeler temizlenir.

Kombi Tamirimde Orijinal Yedek Parça Hizmetimiz

Kombi tamiri her firmanın yapabileceği bir işlem olmadığı için firma seçiminde titiz davranmanızı öneririz. Aşiyan kombi tamiri hizmetimiz diğer firmalara göre daha kurumsaldır. Özellikle kombi tamiri sırasında tercih ettiğimiz yedek parçaların tamamı fabrika çıkışlı olup orijinaldir. Orijinal parça hizmetimiz sayesinde de kombilerinizin garantisi bitmez ve performansı ilk günkü gibi olur. Kombi tamirinin gerektiği durumlarda öncelikle sizin fikrinizi almayı tercih ederiz. Maddi durumunuzu göz önünde bulundurarak hareket eden firmamız emir vaki davranış sergilemeyip siz değerli müşterilerimizin beğenisini toplamayı hedefler.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Petek temizleme hizmetimizde amacımız peteklerin içerisine dolan pis su tahliye edilip yerine temiz suyun doldurmasını sağlamaktır. Bu işlem genellikle suyun tahliye olacağı alanlarda yapılır. Aşiyan petek temizleme işlemi için banyo veya mutfak idealdir. Pis suyun tahliyesi ile profesyonel makineler ile yapılmaktadır. Alanında uzman firmamız yıllardır kendini geliştirmiş halen de gelişmeye devam eden bir firmadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın