0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Arnavutköy Leopard Kombi Servisi

255 kez okundu

Arnavutköy Leopard Kombi Servisi Kombi diye isimlendirilen cihazlarla doğalgaz kullanımı yaygınlaştıktan sonra tanıştık. Kombi sıcak su ve ısınma işlemlerinde doğalgaz kullanımını sağlayan cihazlara kombi denilmektedir. Kombiler yılın her ayında sürekli kullanılan cihazlardır. Bazen kombilerin arıza vermesi veya bazı bakım ihtiyaçlarının olması gibi durumlar olabilir. Bu sebeple uygun bir kombi servisi ile çalışmak doğru bir karar olacaktır. Kombi servisi konusunda piyasada pek çok firma bulunmaktadır. Ama firmamız her marka ve modeldeki cihazlarla çalışma konusunda başarılı bir firmadır. Çalışma arkadaşlarımız bu konuda son derece bilgili ve uzman kişilerden oluşmaktadır.

Kombi Temizliği

Kombi Temizliği belirli aralıklarla yapılması gereken bir işlemdir. Özellikle herhangi ciddi bir kaza ile karşılaşmamak ve de enerji tasarrufu açısından kombi temizliği oldukça önemli bir konudur. Kombi temizliği için firmamızın elemanları ilk önce kombi içerisinde veya borularında herhangi bir sızıntı veya tıkanıklık olup olmadığına bakar. Yapılan bu keşif sonucunda bir problem varsa uzmanlık ve itina ile çözüme ulaşılır. Bu işlemin ardından kombi makine kısmında ve filtre bölgesinde ortam tozlanması varsa o problem giderilir. Bunun dışında firmamız arıza lambası yanması, basınç sorunu gibi sorunları da çözme konusunda titiz bir çalışma izler.

Petek Temizliği

Kombiler kadar petek bakımı da çok önemli bir konudur. Arnavutköy Leopard petek bakımı konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Firmamız petek temizliği işleminde oldukça titiz çalışır. Petek içi temizliğini tek bir tahliye noktası olarak belirlediği banyo peteği gibi uygun bir yerden yapar . Petek içlerine tazyikli ve varsa içeride oluşan yosun ve tortu çözümünü sağlayan ilaçlı su ile yapmaktadır. Kullanılan bu su peteklerde tekrar tortu ve benzeri oluşumları da geciktirmektedir. Petek ve petekler arası dolaşan boruların Temizliği bu şekilde sağlanmaktadır.

Kombi Servisi Çalışma Prensibi

Arnavutköy Leopard bakımı konusunda düzenli bir çalışma sistemi içermektedir. Firma ekibimiz kombi veya petek sorunlarını yerinde tespit eder ve mümkünse sorunu yerinde çözer. Eğer sorun yerinde çözülemeyen bir işlemse atölyelerimizde sorunun çözümüne yönelik çalışmalar yapılır. Firmamız yedi gün yirmi dört saat çalışa çalışma şekline sahiptir. İstediğiniz her saat arıza bildirimi yaparak nöbetçi ekibimizden kombi servisi hizmeti alabilirsiniz. Ekibimiz tamamen uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Her türlü güvenlik önlemi alınarak ve tüm model kombilerin bakımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kombi Ve Petek Arızaları

Arnavutköy Leopard tamiri olarak herhangi tamir gerektiren konuda güvenli bir hizmet sunmaktayız. Kombilerin arızaları, filtre sorunu, arıza lambası yanması, basınç sorunu gibi sorunlardır. Petek sorunları ise, petek ısınmaması, vana sorunu, su döngüsü sorunu olarak sıralanmaktadır. Tüm bu sorunların giderilmesi cihazınızdan da iyi verimi daha az enerji tüketimi ile almanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca herhangi bir kazaya karşı da kombi tamiri gecikmeden yapılması gereken bir işlemdir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın