0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Arnavutköy İmmergas Kombi Servis

170 kez okundu

Kış sezonunun açılması ile birlikte kombi ile ilgili sorular kullanıcıların kafasını kurcalamaya başladı. Özellikle bakım ve temizlik hakkında birden fazla görüş olduğu için bazılarında vurdumduymaz tavırlar oluşurken bazıları bu konuda endişe ediyor. Ancak bizler kaliteli bir kombi servis firması olarak uzmanların da söylediği gibi her kış öncesi ve bitimi kombi ile peteklerin bakım ve temizliğinin yapışmasını dile getiriyoruz. Çünkü yapılan bakım ve temizlikler hem ısı kalitesi açısından hem de ekonomik bakımdan kullanıcılara büyük avantaj sunuyor.

Havaların soğuması ile birlikte kombi bakımı ihtiyacı ortaya çıkıyor. Eğer hala kombi ve peteklerinizin bakımını yaptırmadıysanız Arnavutköy İmmergas bakımı olarak hizmetinizdeyiz. Talebiniz doğrultusunda aynı gün içinde adresinize gelerek hem kombi bakımını yapıyoruz hem de peteklerinizin içini temizleyerek sizi daha ekonomik ve konforlu bir kışa hazırlıyoruz. Sadece son baharda değil, ilkbaharda da bu hizmetleri sunuyoruz. Çünkü öyle ki kışın olduğu kadar yaza girerken de kombi bakımı son derece önemlidir.

Ekonomik Bir Kış İçin Kombi Bakımı

Herkes kış ayı geldiğinde fatura ücreti için kafadan 200-300 TL fazla nakit dahil eder. Ancak kombi ve petek bakımı rutin olarak yapılırsa bu oran %20 oranda düşecek ve petekler daha verimli çalışacaktır. ‘’Dünya fatura ödüyorum yine de ısınamıyorum'' diyenlere kombilerinin bakım zamanının geldiğini hatırlatıyoruz. Yılda en az bir kere periyodik bakım yapılırsa yaz kış lazım olan kombi arıza vermez ve kışın petekler ortama daha fazla ısı gönderir. İlkbaharda temizlik ve bakım yapılması da kış boyu çalışan peteklerin yaz ayında içindeki suyu pasa çevirmesini önlemektir.

Bizler Arnavutköy İmmergas tamiri olarak kombilerinizin uzun ömürlü olması için gerekli bakımları yaparak bozulan aksamları da tamir ediyoruz. Bu işi yaparken uzman kadromuz ile çalışıyoruz ve böylece kombilerinizin daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyor sizlerin de memnuniyetini eksik etmemeye çalışıyoruz. Sizler de bize inanarak rutin kış bakımını yaptırırsanız kârlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Petek Temizliği Neden Önemli?

Kombi bakımının olduğu gibi petek temizliği de son derece önem arz ediyor. Eve kombiden aldığı enerji ile ısı gönderen petekler kışın sürekli çalıştığı için pis havayı içine çekerek suyu tortu haline getiriyor ve yazın bu su daha kötü hale gelerek peteklerin iç aksamına da zarar veriyor. Böylece ilk etapta daha az ısı gönderen petekler zamanla hiçbir şekilde ısı iletimini gerçekleştirmiyor. Tüm bu sebeplerden dolayı petek temizliği hem yaz ayında yapılmalı hem de kış ayında yapılmalıdır.

Kış ayında peteğin içi buhar makinesi ile çekilerek temizlenmeli ve yeni su koyulmalıdır. Yaz ayında ise eskiyen su boşaltılmalı ve peteğin içine kaçan tozlar temizlenmelidir. Bizler de Arnavutköy İmmergas petek bakımı olarak sizlere bu hizmeti kaliteli bir şekilde sunuyoruz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın