0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Arnavutköy Baykan Kombi Servisi

121 kez okundu

Arnavutköy Baykan tamiri servisi olarak çalışmayan ya da arıza çıkaran kombilerinizin tamir işlemleri için haftanın her günü ve günün her saatinde kurumsal destek sunuyoruz. Özellikle kış aylarınızda çok ihtiyacınız olan kombileriniz, ısınma sıcak su ve mutfak gazı gibi birden çok ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlar ile kullanımınıza sunuyoruz. Kombinin arıza yapması bir ev için oldukça zor bir durumdur ve ısınmadan sıcak suya ve mutfak gazına kadar bütün gaz ihtiyacınız kesilir. Bu nedenle kombinizde karşılaştığınız arızalara müdahale etmeden kurumsal hizmetler veren kombi servislerinden tamir hizmeti almanız sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

Baykan Kombi Tamiri

Baykan markalı kombiler piyasa da kalitesi ile bilinmekte olup, milyonlarca kullanıcının ilk tercihi olmuşlardır. Ancak elektronik cihazlar olduğundan ve hiç durmadan çalıştırdıklarından dolayı Baymak marka kombilerde zamanla arızalar çıkartarak can sıkıcı sonuçlara neden olabilirler. Kombinizin arızası her ne olursa olsun, eğer bu konuda hiçbir bilgi ve tecrübeniz yoksa müdahale etmeden Bakmak kombi tamiri firmamızla iletişime geçerek arıza kaydı yaptırıp, tamiri için servis çağırabilirsiniz. Teknik personellerimizi bizimle iletişime geçirip arıza kaydı yaptırdığınız andan itibaren aynı gün içinde adresinize gelip, kombinizi detaylı bir şekilde inceleyip arızayı tespit ettikten sonra size konu hakkında gerekli bilgiler verip tamir için izninizi alır. Siz onay verdikten sonra tamiri işlemlerini başlatarak kısa zamanda kalıcı çözümler sunar. Personellerimiz gerektiğinde yedek parça değişimlerinde orijinal parça kullanmak olup, değişimden sonra yedek parçanın arıza yapması ihtimali göz önüne alınarak, sadece değişen parça için   bir yıl ücretsiz işçilik garantisi altına almaktayız.

Kombi Bakımı Nedir?

Kombi bakımı da en az kombi tamiri kadar dikkat ve önem isteyen bir iştir. Üstelik bu işlem de teknik personeller tarafından yapılması gerekmektedir. Arnavutköy Baykan bakımı olarak Baykan kombinizin periyodik işlemleri içinde günü her saatinde hizmetinizdeyiz. Mobil araçlarımız sayesinde hem kombi bakım hem de kombi tamiri için faaliyet gösteren firmamız faaliyet göstermiş olduğu kombi servisinde uzun yıllardır hizmet sunmaktadır. Hizmete girdiğimiz günden itibaren kombi arıza ve çözümleri için profesyonel çözüm üreten kurumsal firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve yenilikçi alt yapısı ile en iyi kombi sersini listelerinde ilk sıralarda yer alıyor.

Arnavutköy Kombi Servisi Olarak Neler Yapıyoruz?

Arnavutköy bölgesinde başlattığımız kombi servis hizmetlerimizi zamanla İstanbul’un geneline yayarak geniş hizmet ağına sahip olduk. Kombi bakım, kombi tamiri, kombi yedek parça değişimi   kombi kulumu gibi geniş hizmet seçeneklerine sahip olan firmamız aynı zamanda Arnavutköy Baykan petek bakımı hizmet ağı ile de faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. Bu hizmet seçeneğimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin petek temizliği ve bakımı için ihtiyaç duyduğu personelleri de ayağınıza getiriyoruz. Kombi ve petek bakımı ve tamiri hizmetleri için yeterli potansiyele sahip olan firmamızdan hizmet almak için sizlere bir telefon kadar uzağız.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın