0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Altınyıldız Kombi Servisi

904 kez okundu

Kış aylarının kendini fazlaca hissettirdiği bu günlerde soğuk bir ortamda bir süreliğine kalmak bile insanların sağlığını tehdit ederken bir de sorunlu kombi ile uğraşmak tüm hayatınızı olumsuz olarak etkiler. Kombinizde meydana gelen her türlü sorunda Altınyıldız kombi servisi hizmetimizi arayabilirsiniz. Kombinizde yaşanan aksaklık ne olursa olsun çok kısa bir sürede onarımını gerçekleştiren firmamız, bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizle iletişimi koparmayarak kombinizde meydana gelin sorun hakkında detaylı bilgiyi kısa kısa sorularımız ile alırız. Adresinize ulaştığımız uygun ekip ve araç gereçlerle kombinizi yerinden sökmeden onarım işlemlerinizi gerçekleştiririz.

Kombi Bakımı

Kombi sorunlarını başlıca nedenleri arasında hiç şüphesiz bakımı yapılamayan kombilerin zamanla arızalanması gelir. Kombi bakımı yılda en az 2 kez yapılması gerekilen bir işlemdir. İhmal edildiğinde ya da aksatıldığında sizlere çok daha büyük kombi sorunları açarak, kombi masrafınızın çok olmasına neden olacaktır. Kombi bakımı için firmamıza ulaştığınızda bakım hakkında detaylı bilgileri ve fiyatlandırma bilgisini alabilirsiniz. Kombi bakımı için kullandığımız tüm malzemeler kaliteli, etkili ve hızlı sonuç veren güvenilir bakım ürünleridir.
 

Kombi Tamiri

Kombiler zamanla size bazı işaretler vererek bir sorun olduğunu ve tamir edilmesi gerektiğini aktarır. Kombiniz gürültü çalışıyor ve bu gürültü özellikle geceleri sizleri uyutmuyorsa Altınyıldız kombi tamiri hizmetimize ulaşabilirsiniz. Radyatörler ya da kombiden su damlıyorsa, petekler yeterince ısınmıyorsa kombinizin tamire ihtiyacı olduğunu kanaat getirebilirsiniz. Eğer bu sorunları görmezden gelir ve kombinizin doğru firma tarafından tamirini talep etmezsiniz, sorun kombinizi kaybetmeye kadar ileri dereceye gidebilir. Tüm kombi tamiri hizmetleri için firmamıza ulaşabilir, uygun tamir fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Kombi Sorunları

Kombi tamir konusu deneyimli ve eğitimli personeller tarafından gerçekleştirilmediği takdirde daha büyük sorunlarla karşılaşmanız an meselesi olur. Bu konuda sizlere en iyi desteği verecek firma yalnızca referanslı ve işinin ehli olan yıllarını bu işe adamış güvenilir kombi tamir firmamızdır. Kombinizin tamiri için bize ulaştığınızda, en acil olarak adresinize ulaşır ve kombinizi yerinde tamir ederek sizlerin mağduriyetini en kısa sürede gideririz.

Kombi Arıza

Sıcak su olmasa ne olurdu? Özellikle evlerimizde yılın her günü sıcak su ve sıcak hava hizmeti veren kombiler zamanla çeşitli sorunlar göstererek arızalandığını gösterir. Arızalanan kombiler sıcak su istediğinizde litrelerce su israfından sonra sıcak su talebinizi karşılar. Bu durumda hem su faturanız kabarık gelecek hem de doğalgaz faturanız etkilenecek demektir. Altınyıldız kombi arıza hizmetimiz tüm kombi arızalarında ulaşabileceğiniz güvenilir, kaliteli, uygun fiyatlı hizmet veren tek adrestir. Ayrıca sizlerin kombi sorunlarını gidermek için sürekli bir gezici ekip bulunduran firma, en acil bir şekilde kombi sorunlarınıza el atar. Kombilerinizin ilk günkü performansını göstermesi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Petek Temizliği

Petek temizliği konusu sürekli takip edilmeli ve uzman çalışanlar tarafından doğru araç gereçlerle yapılması gerekilen hassas bir konudur. Altınyıldız petek temizliği firmamız bu konuda en iyi ekip ve en kaliteli temizlik araç gereçleriyle her zaman hizmete hazır bir şekilde telefonlarınızı beklemektedir. Temizlenmeyen peteklerin ilk sorunu ısınmayı yeterince sağlamaması ve üst kısmı ile alt kısmındaki ısı dengesizlik sorunudur. Hangi marka petek kullanıyorsanız kullanın, firmamızda uygun anahtarlar ve temizlik araç gereçleri bulunur. En kısa sürede özel ekipmanlarımızla temizliği yapılan peteklerinizin her birinden siyah su çıkarılır. Böylece kombinizin verimli çalışması sağlanırken enerji tasarrufu da yapmanız mümkün olur. Düzenli bir şekilde petek temizliği yapıldığında bir daha bu sorunla karşılaşmanız imkânsız olur.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın