0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Akfırat Kombi Servisi

474 kez okundu

Kombiler kısa zamanda hayatımızın merkezine yerleşmeyi başarmıştır. Sıcak su problemimizi ve ısınma problemimizi pratik hale getiren kombiler, birçok evin olmazsa olmazıdır. Kombiler, tip olarak üçe ayrılmaktadır, bunlar; Hermetik kombi, yoğuşmalı kombi ve bacalı kombidir. Biz Akfırat kombi servisi olarak hangi tipe ait olursa olsun tüm kombilerinizin tamir ve bakım işlerini yürütmekteyiz. Akfırat kombi servisi her türlü kombi sorununuza kısa süreden en doğru çözümler üretmektedir. Akfırat kombi servisi hattından ekibimize ulaşarak kombi bakımı, kombi tamiri ve petek temizleme işlemlerini en kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Akfırat Kombi Bakımı

Yıllık kombi bakımınızı hala yaptırmanız mı? Ve bu konuda uzman birine hala ulaşamadınız mı? O zaman en güvenilir adres olan Akfırat kombi bakımı servisinde bulunmakla iyi bir şey yaptınız. Akfırat kombi bakımı servisi yıllardır kombi bakımı hizmeti vermekte ve müşterilerinden olumlu geri dönüşler almaya devam etmektedir. Siz de kombinizin bakımını yaptırmak ve ileride yaşanılacak daha büyük sorunların önüne geçmek istiyorsanız ilgili hatlardan bize ulaşabilirsiniz.

Akfırat Kombi Tamiri

Zamanında onarımı yapılmayan kombilerin soğutma yaparak daha fazla elektrik tüketimi yaptığını biliyor muydunuz? Kombiler kışın çok fazla çalışmasından dolayı ya da başka dış etkenlere bağlı olarak arızalanabilir. Arızalanan kombileri yapmak ise deneyimli bir ustaya düşer. Biz Akfırat kombi tamiri servisi olarak kombinizin tamirini büyük bir zevkle yapabiliriz. Akfırat kombi tamiri servisinin deneyimli ustalarına ulaşmak için iletişim adreslerimize bakabilirsiniz.

Akfırat Petek Temizleme

Petek temizleme işlemi, evinizin ya da iş yerinizin ısınma sorununa çözüm getirecektir. Bilindiği gibi temizliği yapılmayan peteklerin içi çamurla dolmakta ve peteklerin alt kısmına sıcak su akımı yapılamadığından dolayı ısınma problemiyle karşı karşıya kalınmaktadır. Ayrıca temizliği yapılmayan petekler, yüksek meblağlarda faturaların gelmesine de sebep olmaktadır. Çünkü ısınamadığınız için yüksek ayarlarda kombinizi yakacak ama yine ısınamayacaksınız ve yüksek tutarlarda faturalarla karşı karşıya kalmak zorunda kalacaksınız. Biz Akfırat petek temizleme servisi olarak ısınma sorununuza kesin çözüm garantisi veriyoruz. Akfırat petek temizleme servisi iletişim adreslerinden bize ulaştığınız takdirde en kısa sürede ısınma probleminize çözümler üretilecektir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın